huviline7

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Jah, sain teada Triibu-liine vist oli. Kuid ma ei ole temaga kontakti saanud. Lootus on, et ta seal kohapeal on.

Kui kellelgi veel kogemusi öömaja jms. siis oleks hea kui leiaksite aega vastata. Hotelli me minna ei tahaks.

Tundub, et ainult lennuk on ainus variant Ponta Delgadalt minema saada teistele saartele. See veel lahtine, kas nt. Santa Mariale see praam käib PD-st, kusagil oli info, et alates oktoobrist vist ei käi.

Hetkel tundub, et tuleb Picole minna-öömaja leida, sealt saab kolm saart läbi konnata.

Hei, Plaanis minna Assoore avastama (rohkem küll lihtsalt puhkama-vedelema) ja ei hakanud uut teemat tegema. Kuna vaba aega sai alles detsembriks, siis ehk on selle aastaaegseid soovitusi seal puhkamiseks/tuiamiseks? nt. Millisel saarel üldse peatuda? Väga ringi ei tahaks sõita, kuid mõne saare tahaks ära näha, seega teine küsiumus, mis moodi sealt pealinna saarelt näiteks Failile/Picole saaks (kas peale kalli lennuki pileti veel mingi võimalus on üldse)?

Kolmandaks, kas pigem valida kohapealt küsides öömaja soovitusi või pakub keegi juba enda varianti/kogemust? (hotelli ei tahaks, parem kui eraldi onn või taludes kusagil)

hetkel rohkem ei meenu Arvo

PS: kas seal Assooridel keegi juhuslikult elab/töötab meite seast? Tore kui saaks siis kontakti-oleks julgem, lihtsam ehk.

Tervitus, Kas keegi peab plaani Septembris sammud Assoridele seada? On väke plaan minna Eesti suve pikendama ja puhkama. Hetkeseisuga need otselennud ei sobi kuupäevaliselt ja hinnad ka kuidagi soolased, seega otsin soovitusi lennupiletite ostu osas, küll kohapeal vaatab edasi. Kust oleks kõige soodsam lennata sinna - marsruut? Igasugune info on abiks.