dersu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi
0 meeldimist
0 postitust / 5 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Jah, seda muidugi,kõike ei jõua kunagi, meilgi jäi selline tunne, et nii hirmus palju jäi nägemata ja hirmsasti tahaks tagasi... ometi sai 8 Orlando parki ja loomaaed Miamis läbi käidud, isu ilmselt kasvab süües :)

Ega me neid atraktsioone väga jahtinud, püüdsime enam vähem kõik showd ära vaadata - Disney Lion King , Nemo muusikal, Beauty and the Beast,Fantasmic,Indiana Jones, Reflections of the Earth tulevärk , Seaworld-is Clyde and Seymore, Blue Horizons ja Believe, Universalis Studio poolel Shrek, Nicktoons ja Animal actors. Universali Islandsi poolel olid ainult atraktsioonid, Harry Potter muidugi ja Jurassic park, Raptori munast koorumine on lastel siiani meeles ja keelel.

Atraktsioonide osas võtsime vabalt, seal kus järjekord suur ei olnud või kust Fastpassi sai ja seda kaua ootama ei pidanud. MGM Studios - pargi Toy story oligi pikim järjekord, seal läks poolteist tundi ja fastpasse ei jagatud enam, aga seda nurusid lapsed, eks me siis seisime...

Ahh mis ma siin vestan...

delfiinidest - Discovery cove 4-le läheb offseason oma 1200 USD maksma , Miamis saab juba 800-ga hakkama -

http://www.dolphinworld.org/miamiflorida/dolphinswimdolphinodyssey-b.html

kes otsib, see leiab.

Head reisi teile!

Tere

Kindlasti on paarist päevast Orlandos vähe
Meie olime ainuüksi Disney world-is 4 täis päeva ja jäi väheks.
Parke on ju 4- Epcot, Animal kingdom, Studios ja Magic Kingdom.
ega kunagi ei tea, mis ilm võib olla, meie jätsime MK viimaseks ja jäime troopilise paduvihma alla, sadas terve päev läbi.
Teisel korral võtan kindlasti Disney World-i jaoks 6 päeva , siis saab vabal päeval kasvõi Disney veepargis käia, neid on ka veel 2.
Igal juhul peaks siis ka ööbima Disney hotellis, transport pargist parki on tasuta ja lisaks Magic hours, aeg, mil Disney hotelli kliendid saavad ilma järjekorrata atraktsioonidele minna, teisi lihtsalt ei lasta.
Lisaks veel Cirque de Soleil, mis on samas piirkonnas, ise sinna ei jõudnud, aga kindlasti tahaks minna järgmisel korral.
Nii et Disney kuus päeva.
Edasi Orlando Gatorlandi ja Wonderworks ja muidu shoppamine õnnestuks 1 päeva sisse mahutada ja esimesed kaks tasub kindlasti ära vaadata.

Universal
Saab osta kolme päeva pileti - Wet'n Wild, Studios ja Islands of adventure , kõigis käisime ja jäime ülimalt rahule, ehkki arvasime, et lapsed Universali jaoks liiga väiksed on ( 4 ja 6 a.) Veepargist lapsi lihtsalt ei saanud mingi väega minema.

Seaworld
Ei saanud ühe päevaga hakkama, show-d , mida tahaks vaadata on nii tihedalt et ainult jookse ühest kohast teise, aga üks päev meil oli ja pool pargist jäi nägemata, Arktika ja haid.
Aga park ise oli võimas, meil oli veel bronnitud dolphin encounter ja me saime delfiinidega suheldes ikka väga võimsa elamuse.
Meie käisime merelõvide , delfiinide ja Believe ( nüüd One Ocean)showl, lapsed tasub panna soak zone-i, ja kuivad riided kaasa varuda, sest kui vaal või delfiin sind sabaga pritsides üle kallab, siis pole laste vaimustusel piire.

Üldse on nii, et enne kui kuupäevad kinni panete, siis vaadake show-de kalendrit, paljud showd on ainult hooajalised , Seaworldis Shamu Rocks ja õhtune ilutulestik ainult suvel, Disney Studio show Fantasmic on ka ainult teatud kuupäevadel, aga lastega perele on see kohe kindlasti üks reisi peaeesmärke.

Miamis käisime ka, aga olime Atlandi lennust nii väsinud, et jõudsime ainult Miami zoo ära vaadata. Väga ilus loomaaed, palju loomi, hästi näha, on ka lasteloomaaed, saab kaameliga sõita ja kaelkirjakuid sööta.

Veidike hirmutas turvakontroll igas pargis, kõik pidi ette näitama, kartsime, et ei tohi oma jooke kaasa võtta ja peitsime need lapsekärusse, aga ühel korral jätsime seljakotti ja ei öeldud midagi, ju nad ikka midagi muud otsivad.
Igal juhul varuge vett kaasa, WallMartist saab odavalt 36-40 pudelit multipacki , kõikides parkides on jook jube kallis.
Coca sõber saab Universalis või Disney hotellis küll osta multifill pudeli, ehk ostad pudeli ja täidad nii palju kui soovid, aga ega seegi odav lõbu ei ole.

Transport - kindlasti auto rentida
Meie võtsime auto Miamis ja andsime Orlandos ära enne Disney world-i, sest seal saab ka ilma hakkama.
Pärast oli lastel jälle huvitav Amtrak-iga Miamisse sõita, jälle elamuse võrra rikkamad!

Kui novembris lähete, siis selleks ajaks peaks ka Florida Legoland Orlandos avatud olema, arvata on, et mastaap on hoopis teine kui Taanis.

Discovery Cove pole üldse mitte odav lõbu, nagu olen aru saanud, Florida keys kandis leiab ehk odavama võimaluse koos delfiinidega sulistada.
ja nagu enne kirjutasin Disney MGM studios Fantasmic on unustamatu vaatemäng, soovitaks sel juhul pärast Animal Kingdomi - kuna see suletakse üpris vara, minna veel Studios-parki ja ka Fantasmic ära vaadata.

Veel Magic Hours kohta, kui Pariisis Disneylandis on Magic hours iga päev hommikul, siis Orlandos Disney Worldis on Magic hour vaid ühes pargis ühel päeval,järgmine päev teises pargis jne, seda peab planeerimisel kalendrist järele vaatama , lisaks on mõnikord Magic hour õhtul ja mõni päev hommikul, mina soovitaks kasutada õhtuseid, need on pikemad.