möhh

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

1 meeldimist
2 postitust
14 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ostsin eelmine nädal Dubaisse sealt piletid. Algul ei lasknud telefon numbrit panna ja ega lõpuks ei saanudki korrektset numbrit. ütleb et liiga lühike number. Klienditugi küll võimles aga asja ei saanudki. Maksta VISA gold kaardiga ei õnnestunud. Tegin siis SEB virtuaalkaardi ja algul läbi ei läinud, kuid teistkordsel proovimisel töötas ja piletid tulid ka meilile.

See on ilmselt Economy Car enda kindlustus ja rendifirma silmis oled ikka deposiiti väärt. Kui midagi juhtub ajab rendifirma sinuga asju ja sina pead edasi ajama Economy Car iga. Nii vähemalt olen mina asjadest aru saanud ja seetõttu ostan ka üldjuhul plangu auto kindlustused siis kohapealt.

Lükkan julgelt ümber väite, et väikest autot pole mõtet võtta. Vastupidi võtke väike ja mägede pärast küll ärge muretsege. Vastupidi väikesega väga mugav seal. Aga meelerahuks tasuks võtta all inklusive kindlustus. Siis ei lähe ka omavastutust vaja(tagatist) ja millegi üle pole vaja muretseda. Rusikareegel on küll selline , et pool või natsa rohkem läheb auto kallimaks aga Tenerifel oli ka selline firma kes midagi juurde ei küsinud. Gps kodust kaasa! Aga vaadake ikka et õige kaart ka seal olemas oleks.

Seda nüüd küll, et internetti roaminguga ei kasuta. Ei olnudki plaanis ka. Aga Elisa kõnehinnad on siiski üllatavalt head.
Kogu eelnev post sai tehtud teema värskenduse mõttes s.t. äkki keegi tahab muljetada. Kogu siinse foorumi postitused Austraalia kohta käivad ainult töötegemise kohta. Elust olust siit midagi ei leia....
Omal selline olukord, et ei ole vasakpoolse liikluse kogemust aga Adelaidis saab lennujaamast auto ja kohe linna hotelli otsima. :)

Minek veebruari keskel autoga Adelaidist Sydneysse. Kuidas seal kaugel mobiiliga lood on?
On äkki soovitusi interneti osas. Sai küll valitud wifiga peatuspaigad. Siinseid hinnakirju uurides ilmselt Elisa kõige mõistlikum.

Jah, seda ZIP asja mäletan minagi...:) Avastasin sellele üllatava lahendusi- minu enda kodune ZIP toimis väga hästi(Tartu oma).

Meie ostsime näiteks siit:

http://www.visitorlando.com/plan-your-trip/visitor-center/

Tahavad ka sulle ainult füüsilist piletit anda aga lepid ostu aeg kokku mis päeval sinna järele lähed ja saad füüsilised piletid. Maksad muidugi praegu.

Minek ikka "otse", mitte äärt mööda.:)

Plaan juuni algul Stavangeri minna. Tekkis küsimus, et kas autol peavad talvekummid all olema. Räägite siin lõikudest mis alles juulis avatakse.

Nüüdseks ammu seal juba käidud aga juurde tuli siiski kõvasti maksta... Bronn sai tehtud läbi autoeurope Dollar oli. Kohapeal tuli ikkagi veel pool või nõksa rohkem juurde maksta.
Kui on palju hotelle siis jamad kerged tekkima, selle tagatise broneerimisega. Raha küll hiljem vabastatakse aga meie olime juba ammu eestis tagasi selleks ajaks. Seega krediitkaart peaks väga suure mahuga olema.

Kardan ka ise veidi selliseid olukordi. Autorendiga võimalik ilmselt kaart kiiresti lõhki ajada bronnidega.... olen alati rentinud auto http://www.economycarrentals.com kaudu,sest seal kõik kindlustused sees aga alati on rendifirmas mingi jama kindlustusega. Ekstreemseim on olnud Itaalias kus öeldi, et vahendaja kindlustus kehtib küll aga kui meie kindlustust ei võta siis broneerime 700 euri. Aga ameerika tripp tuleb ikka pikem ja keerulisem ja kui igakord sellised bronnid peale pannakse on asi nadi.

Vaatasin oma vanu postitusi ja mõtlesin, et lisan siis siia ka tagantjärgi kinnituseks, et liiklus oli vägagi normaalne ja rahulik. Neil on aega küll, keegi ei kiirusta ja ega seal mägedes polegi eriti isu gaasi anda.:)

Bussiga seal ikka väga odav liigelda. Rongi pilet võttis pisara silma.:) Aga kindlasti on see maitse asi.

F-1 mõju on küll näha. Sellepärast ongi vaja lõpupoole edasi liikuda et muidu ei kanna rahakott enam ööbimist välja.

Googeldasin siin võõrkeelseid saite ja sealt jäi silma väga häiriv fakt, et liiklus pidi seal väga ohtlik olema ja palju avariisi. Mis sellest arvate?