xanadu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

22 meeldimist
0 postitust
58 kommentaari
Viimased kommentaarid

näiteks  külastus mäe otsa asuvasse iidsesse Korinthose linna   https://en.wikipedia.org/wiki/Acrocorinth

Siselendude jaoks piisab 1-kordsest viisast.

Kui tahad ikkagi maalt välja minna ja tagasi tulla, pead tegema uue viisa. (kui sul on alguses 1-kordne viisa)

helistad Qatari klienditoele, palud kaks eri broneeringut kokku linkida ja loed kaks broneeringu numbrit ette.  Siis ei teki check-in´is mingit jama.

Googeldades neid vahendajaid tulen nii palju negatiivseid kommentaare välja just olukordade puhul kus lennuplaan luutub, lend tühistatakse...  siis ei sa väga neid vahendajaid usaldada - nendega ühenduse saamine ja vastuse saamine pidi olema paras "seiklus"..

no mis jama on selle lehega. Ei salvesta jälle pikka teksti ära :(

Kuna mul oli juba 1 pilet ostetud siis jälgisin ka mis lennuki täituvusega toimus. Tagasi tulles oli pool lennukit tühi, aga hind ikkagi hüppas üles-alla.

Kahtlustan, et Sul on õigus! :) Ei hakka riskima.

17 jaanuar algab neil suur soodukas.

tegelikult on see pisike lennukitirts erasõitudeks mõeldud lennuk. Äkki mõni tähtis onu, aga äkki Qatari delegatsioon, kes tuli siinset elu-olu vaatama, ja nägi ilma.. :D

Malaaria - kuidas sellest hoiduda, eks siin ei saa midagi soovitada. Mõni rohtu ei võta, mõni närib malaronet iga kord.  Mõni käib 10 korda Aasias, ei võta rohtu ja ka haigeks ei jää, teine saab aga haiguse juba "lennujaamast". Oleme 10 korda Aasias käinud, ka Komodol, Vietnamis, Kambodzas - igal pool sama teema: Jumal hoiab seda kes ennast hoiab.

Rohtu ei söönud, aga õhtuti olid ikka pikad püksid ja kohalik sääsetõrjevahend sai ostetud ja usinasti määritud.  nende sääsed on meie omadest mitu korda väiskemad, aga istuvad restoranis laua all ja hammustavad mitu korda kibedamalt kui meie oma "eesti omad".. . :)
Inle lake, nii imelik kui see ka ei ole - ei näinud samuti.

Birma /Myanmar - käisin eelmine aasta. Igal juhul väärt külastamist! Bagan oma 2000 templiga, Inle järv oma loomiliku elukeskonnaga.. 

Turvaline, rahvas ülisōbralik... Lähen kindlasti veelkord!

eelmine postitus oleks nagu Nikali enda reklaam. :)

Aga see tundub ainult minule nii..


“Samasse regiooni on lubanud Tallinnast liini avada ka Qatar Airways, kes lendaks Katari pealinna Dohasse, kuid siingi pole teada täpset lendude algusaega ega tihedust. "Qatariga oleme kontaktis, neil on planeeritud Tallinn järgmise aasta talvegraafikusse, mis algab 2019. aasta oktoobri lõpust," selgitas Pärgmäe.

Lennujaama hinnangul peaks liini tiheduseks olema vähemalt 3-4 korda nädalas, sest Doha on suur sõlmjaam ning võimalikult sujuvate ümberistumiste võimaldamiseks peab lennutihedus olema piisav”


uudise allikas: 

http://m.arileht.delfi.ee/article.php?id=84498309

kui 2 lendu ühel piletil, siis aega maailm!