pongo111

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

1 meeldimist
2 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Aitäh heade soovituste eest kõigile! väga tarvilikud teadmised, kasvõi järgmiseks korraks.
Nüüd nende nõuannete baasilt ja ka raamatutes tuhnides veidi kodutööd teinud, eri võimalusi ja argumente kaalunud (sh seda, et ainus juhioskustega isik tahaks tegelikult puhata ja iga kolme tunni järel eri veine maitsta), otsustasime iseautojuhtimise lõbust hoopis loobuda.
Mõeldud siis nüüd natuke algul Barcelonas olla, siis sealt Figueresse rongi või bussiga sõita, sealt edasi Llancasse esindusüritusele ja sealt samal viisil jälle Barcelonasse tagasi. Loodan, et LLancast saab ehk taksot või ekskursioone rannikule - sellesse vaimustavasse looduslikku nö kiviparki ja muudesse huviväärsustesse võtta.

Äkki on keegi eestlane lähikonnas, kes sooviks normaalse rahalise tasu eest eraviisiliselt meile Llanca kandis auto-ekskursiooni teha?

Teine küsimuse ja peamurdmiskoht: Uurin parasjagu rongiaegu Barcelonast välja Figueresesse, kuid ei saa sellele kohalikule rongiliinile ja aegadele kuigi hästi pihta (AVE kiirrong, mis mujal on väga ok, kahjuks vist sealkandis ei liigu veel). Loodan Tripi eri postituste alt ka mingit infot leida. Kui aga keegi oskaks kohe öelda Barcelona - Figueres - Barcelona rongi või bussi-variandi kohta, oleksin väga tänulik. Tervitades, P

Suur tänu vastamast ja väga ilus fotogalerii. Maastik paistab päris kaljune olevat, isesõitmise julgus hakkab nagu kahanema kohe - meie seltskond on tegelikult kaks naisukest, kes me mägedes harilikult kaassõitjatena silmi kinni oleme hoidnud... Küsida praegu täpselt ei oska veel. Pole jõudnud kodutööga algust teha ja Barcelonas ning sealkandis enne mitte kunagi käinud pole. Seetõttu praegu teekonda päriselt ette ei kujuta ja paika pannud ei ole. Saabume Tln-st Barclonasse, edasi peaks tegelikult liikuma Llancasse, või siis hiljemalt 3 päeva pärast so 17. sept. seal näituse avamisel olema, kuid siit Tallinnast läbi Booking.com ei paista selles Llancas eriti laialt ööbimisvõimalusi leiduma. Nii et murrame praegu pead, ehk olla algul paar päeva Barce-s, siis võtta auto (kas lennujaamast? ja mis firma?) - ning minna seda rannikuteed üles - vaadata järjest kohti sh Llancat, sealt veel üles - siis jälle alla Barcelonasse tagasi nii 3-4ks päevaks. Sellisel juhul Gironat v-b polegi vaja külastada või on see siiski väärt sissepõikamist? Ostan endale kohe kirjandust ja pöördun siia Trip-i nõu küsima mõne päeva pärast, kui end veidi harinud olen. Küsimused autorendi kohta jäävad ikka üles: et kas auto pigem Barc. lennujaamast võtta ja milline firma kindlaim ja soodsaim paistab.