helani

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mina käisin paar aastat tagasi juuli algusest 3 nädalat. Saime väga ilusad ilmad, sadas vaid paaril päeval vast. Sai isegi fjordides ujumas käidud, sest päeval näitas vahepeal temperatuur 27. Vesi oli aga väga külm :) Aga meil vist vedas ilmaga. Olime kahekesti + 8 aastane laps ja vanem toyota avensis teenis end väga hästi. Kaasas oli siis telk ja peaaegu kogu söögikraam. Eriti hea asi oli priimus, tegime sellega ise lõunasöögid mõnes teeäärses puhkekohas vahepeal valmis. Telkida Norras oli väga mõnus. Kuigi mõnes turistirohkemas kohas olid telgid umbes poole meetriste vahedega, siis sellegipoolest oli kõik väga korralik ja vaikne. See tunduski kummaline, et hästi vaikne oli igalpool, kus rohkem telkijaid. Eestis tavaliselt suvel põhilised telkimiskohad on ära läbustatud ja käib suur lärm. Loodus on seal minumeelest võrratu, sellepärast väga suuri kilometraaze päeva jooksul läbida ei soovita, kui seal fjordide kandis olla. Meil oligi selline plaan, et hakkama Trondheimist allapoole vaikselt liikuma ja vaatama kaugele jõuame. Jõudsime Bergenini ja sealt liikusime üsna peatusteta tagasi.
Aga telkimiskohad minuarust kõik maksid kohatasu 5-20 euri.
Nüüd järgmisena tahakski sõita Trondheimist üles Nordkapini. Mõned pildid tripist: https://www.facebook.com/helen.kattai/media_set?set=a.10151067047877810.442345.722202809&type=3

Minul minek juunis 3-ks nädalaks lapsega Taisse. Hirmutati küll juba suurte soojakraadide eest sel perioodil Tais, aga üritame ikka hakkama saada :) Ei taha ju last 3-ks nädalaks koolist lihtsalt ära võtta.
Hetkel kindlat plaani paigas polegi. Kindlasti proovime vältide turistirohkemaid paiku, Phuketisse kindlasti ei lähe. Aga otsime just sellist head elamust kohalikust elust, vähemrahvastutud randadest.
Kindlasti tahaks mõned päevad dzunglis olla, Khao Soki looduspark tundub selleks ideaalne olevat. Saarte ja mõnusate ööbimiskohtade osas ootan samuti häid soovitusi.