Vembu13

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi
2 meeldimist
3 postitust / 4 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Hei,

Ma pole küll eelnevaid kommentaare ja arvamusi uurinud kuid olen sama tripi kogemata ise aastal 2011 läbi teinud ja vabalt võtaks uuesti ette. Reisisime bussidega. Kambas oli 12 üli lahedat inimest ning reis ratastel oli supper. Meil juhtus nii, et hakkasime Bangkokis ühel õhtul hoolega pidu pidama ja asi lõppes sellega, et olin meeleolukas tujus kogemata kogu kambale bussipiletid Tai ja Cambodia piirile ostnud. Ei jäänudki muud üle kui tuli minna. Piiri ületasime jalgsi ning Cambodia piiri bussijaamast leidis meile erabussi üks aktiivne kohaliku turismi edendaja. Piirilt Siem Reap-i tuli piletihinnaks 12 usd-d per kärss. Kohapeal leidsime väga viisaka ja soodsa hotelli. Nime kahjuks ei mäleta. Kõik oli super. Ankor Wati külastasime tuk tukidega. Kohalikud mehed pakkusid teenust. Hind oli kaubeldav. Mõne päeva möödudes otsustasime võtta ööbussi Sihanoukvilli. Bussireis oli ääretult ebamugav ja seiklusterohke. Seega meile igati sobiv. Mõnesaja kilomeetri läbimisel süttis buss keset džunglit põlema. Umbkeelsed väiksed bussijuhid olid aga vaprad ning kustutasid leegi peagi. Ülejäänud 2-3 h läks bussi parandamisele minu meelest palmilehtede ja muu maast leiduvaga. Reisijatel oli sel ajal suurepärane võimalus ümber bussi ja bussi lähedal võsas napsu võtta ja muidu rõõmustada. Kohale jõudsime miski kella 11.00-12.00 paiku järgmisel päeval. Kulgesime eestlaste hotelli Beach roadil. Vastuvõtt oli sõbralik ja toad mugavad. Kohalikega suheldes oli võimalik osta paaditrippe saartele ja snorgeldamiseks, Ära satu paanikasse kui merereisi ajal paadi mootori sõukruvi järsku ära kaob. Tuleb kohe jälle rummi võtta ja ehk kohalikega koos väike piipki teha. Nad on leidlikud. Mõtlevad miskit ikka välja. Juhtub harva kui ise peab kaldale ujuma.
Kindlasti maksab minna vaatama Sihanoukville lähedal päris ägedat väikest koske. Tolle all enese loputamine jätab kaahtlemata toreda mulje. Vaatamisväärsus pole suur aga siiski vahva. Kohalikud rannabaarid on avatud varaste hommikutundideni ning melu on köitev.
Nädala möödudes suundusime kohalikega kokkulepitu alusel bussidega mööda maad Pattayale. Selleks oli aga vaja tellida uus viisa Taisse sisenemiseks. Maksis vist miski 27 usd-d. Kohalik reisibüroolane tänavalt tegi ära. Pattaya oli ka vahva. Soovitan ;). Kogu reisi ilu sõltub ikka sinu enda suhtumisest ;)
Edu!

Liitun 19.02 mineva seltskonnaga ilmselt. Tulen pojale päikest näitama:)
Ehk ühineb minuga veel inimesi aga see selgub homme, ülehomme.
Kirjelduste järgi tundub maru paik. Lastel seal lusti rohkesti.

Tänud soovituste eest kuid mulle tundub, et me vist Jaipuri ei jõua. Peame mõne vahva delhi kinoteatriga leppima. Oleme sisemaal suht vähe aega...tahame rannaaladele tchillima ja lustima minna.

Liigume Indiasse 4 veeb. Esmalt Dehlisse kus lustime kaheksandani ja sealt edasi goasse kuni 18 dani. Dehli aja jooksul tahame jõuda ka Taj Mahali vaatama ja kindlasti kinno mõnd pesuehtsat India filmi kaema. Seltskond on muhe..12 in. Eelmisel aastal olime sama kaadriga Tais ja Cambodias. Osutus käik edukaks ja hädaldamisvaeseks. Kui huvi on võite kohapeal ühineda meie ettevõtmistega. Nalja saab kindlasti palju ja kultuuri ei lähe me sinna vaatama vaid ise tegema :D
ajakapp@hotmail.com