annweb

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kannatused Viru Reisidega

Sai käidud Baierimaa-Sveitsi reisil 9 päeva. Esimese poole tunni jooksul selgus tõsiasi, et jäätakse ära Pilseni linnaekskursioon ja sõidame öömajale Prahasse. No tore – Praha ilus linn. Aga kohale jõudes selgus, et oleme sattunud ehiusele ööbima, naabriteks ehitajad ja prussakad, kellega tuli ka pesuruumi jagada. Maja nimelt oli kapitaalremondis. Koridorid olid sodi, ehtusprahti ja aknaid täis.
kolmandal päeval ütles üles bussi konditsioneer, väljas oli temperatuur 30–34 kraadi. Õnneks jäid kõik ellu. Alumine korrus ehitas tühjadest veepudelitest ventilatsiooni, muidu poleks nad ilmselt seda kuumust üle elanud.
No tehnikaga ikka võib juhtuda, aga selle reisi tegi eriti julmaks see, et reisibüroo oli ära muutnud kõik meie majutuskohad. Münheni all ööbimise asemel sõitsime edasi 450 km Prantsusmaale Mulhausi. Ja nii me sõitsimegi kogu selle reisi ajal Sveitsi ja Prantsusmaa vahet iga päev 500–600 km selleks, et mingi objektini jõuda ja jälle tagasi Prantsusmaale ööbima. Kohal olime tund või kaks ja jälle bussi. Viimased kaks ööd jõudsime majutuskohta kell 2 ja 2.45 öösel. Inimesed, kes on aastaid bussireisidel käinud, ütlesid, et sellist korraldust pole keegi kogenud. Ilmselgelt hoiti majutuse pealt nii suur raha kokku, et kütus bussile ei maksnud sellega võrreldes midagi.
Kindel, et selle firma teenust ei kasuta enam kunagi ja ilmselt ei tee keegi sellel reisil käinutest seda enam.