trip-krainetrip-ukraine-dark

Reisiahv

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

6 meeldimist
7 postitust
40 kommentaari
Viimased kommentaarid

Hea uudis on see, et sain asjad liikuma. Suhtlesin Turkishi Eesti esindusega ning sain nad nii kaugele, et nad saatsid Mytripile päringu, et miks pole raha tagasi kantud, ometi nad on MINU raha Mytripile tagasi kandnud. Siit tulenebki Mytripi teenimiskoht, osadele inimestele ei kanta raha tagasi, kuigi nad on lennufirmalt nende inimeste raha tagasi saanud.  Ja nüüd peale 1,5 aastat Mytrip kirjutas et kannab raha tagasi :)

Ma ootan juba üle aasta Dubai lennupiletite raha tagasi. Mis aadressil Te olete suhelnud mytripiga? Mulle nad ei vasta ja täisigno 100%

Tere, viibin Dubais ja neljap öösel tagasi. Oskab keegi öelda, kas tagasitulles nõuti kusagil ka koroona testi? Tulen tagasi Dubai-Frankfurt-Tallinn.

Tere, viibin Dubais ja neljap öösel tagasi Eestisse. Oskab keegi öelda, kas tagasitulles nõuti kusagil ka koroona testi? Tulen tagasi Dubai-Frankfurt-Tallinn.

Sansibaril käinud, väga meeldis. Teinekord tagasi ei läheks. Ei ütleks et räpane ja kole, võibolla jah linnas sees, kus olid turud ja kus elasid kohalikud. Hotelli kompleksi juures ja seal läehdal oli väga kaif. Kahju et turisminduse piirkonnas suht krõbedad hinnad. Aga väga ilus on see ookeaniäärne elu. Helesinine vesi ja valge liiv. Meid keegi ei tüüdanud, aga meid oli muidu 12 tk ka, pooled olid suured Eesti mehed! Trip Zanzibarile oli 24h, Eestist kuniks jõdusime hotelli. See tripp sinna ULME! Muidu soovitan! Kokteil maksis 5 eur hotellis, söögid nagu Eestis, pizza ca 10 eur, praed 15-20 eur puuviljad odavad!

ooot rahvas, kas Srylankale peab viisa taotlema online´is? Me minemas 14 pundiga Maldiivid+ Srylanka. 15.12.2017 läheme ja tagasi 2.01.2018

Käisime, aasta tagasi Gambias, meiega oli kaasas 6 kuune imik, 2 paari kaksikuid- 2 aastased, üks 10 aastane ja üks 5 aastane. Kui kohale jõudsime, tabas meid algus shokk. Tundus Tai, Kariibide, kreeta, türgi jne kõrval paras shokk, paras arengumaa. Aga kui olime asjad ära pannud-see külalislahkus, see soojus inimestes. tagantjärgi mõtlen ja meenutan et oeh, tahaks tagasi. KOhapeal läks raha väga, süüa sai restodes korralikult 20€ (alkohol ka sees), Senegali Safaril käisime, väga lahe elamus, soovitan! Vesi oli, õhk maru kuum. Sääski oli palju, sääsetõrje kaasa võtta. Kohalik sääsekaitse nagu ei aidanud, olime KÕIK ära söödud. Pidime tegema ennem ära ka vaktsiinid, kõhu tüüfus, kollapalvik jne, lastel lõi pildi eest ära vaktsineerimisel. Olge lastega ettevaatlik. Keegi kollast vaktsineerimisepassi näha küll ei sooviunud kusagil!

Käisime aasta tagasi Gambias: 1) soovitan soojalt seda kohta, tegemist küll arengumaaga, aga see külalislahkus, loodus, söögid, ma ei tea, kõik oli super! + väga odav kohapeal. Kindlasti soovitan Senegalis ära käia Safaril, väga lahe elamus oli. Viisat me ei teinud, lennukis anti miskit viisa taoline asi, mida täita aga kedagi piiri peal see ei huvitanud!

Oii, Te olete nii armsad, et nii põhjalikult vastate! Eks nii palju kui on erinevaid inimesi, on ka erinevaid arvamusi! Säästureisi ei tule, tahaks nautida ja võtta sealsest kandist maksimumi.

Hotell-ise oleme vaadanud ca 100€/öö aga tsekime kindlasti Flamingo ära! Vaatasin et seal päris head hinnad, võrreldes sellega mis me vaadanud oleme.

Paljud on meile soovitanud purskaevushowd? Kujutan ette see on midagi taolist nagu Dubais? Muusika+purskaevud-elamus täitsa nitsevo!

Autoga me kindlasti igapäev 1000 km ei sõida, aga pigem see reis tundub tulevat trippide rohke, kui meie teised reisid ( käime aastas ca 5x reisimas) sõidame autoga ja ei peesita randades ja bassu ääres :)

Canion võibolla lume all ja kinni? See on küll paha uudis.

nüüd on päris pikk nimekiri mida teha ja kuu minna! Aitäh Teile olete fantastilised!!! :)

ma mõtlesin et korraga tahaks 1 päeval sõita max 1000 klilti, kokku võib tulla kilomeetreid reisi peale ka 10 000, why not. Nagu eestimaa aprill, ikkagi sisi pigem +10?

Tere, kas oskate kommenteerida ilma jaanuari lõpus seal kandis? Google näitab erinevaid vastuseid +6 kuni +16

Leidsin ühe pika jutu Sansibari/Zanzibari kohta:, usun et kõigile abiks, kes tahavad minna :) http://reisijuht.delfi.ee/news/reisijutud/hakuna-matata-sansibaril-ei-ole-probleeme?id=75103283

kas on keegi viimasel ajal Türgis käinud, hinnad mega soodsad. 5* UAL on ca 300 eur, samas kui viibida vaid hotelli alal, siis ehk ok? Palun jagage kommentaare kes Türgis viimasel ajal käinud!

Sooviks ka infot Türgi kohta, hetkel hinnad nii maas, lastega sooviks minna. Kui viibida ainult hotelli territooriumil, siis kas on mõsitlik minna või 100% välistataud antud piirkond?

Ja jällegi mina siin, kas kellegil head Villa kogemust ka Sansibaril on? 10´le

Peame kindlasti Safari puhul 1 päeva kasuks otsustama, kuna enamus meie seltskonnast sellised "rannas puhkaja" tüübid aga kui mingid huvitavad asjad ette sööta, siis saame kindlasti kogu kamba liiklema. Siit küsimused: mida KINDLASTI teha Sansibaril ( sukeldumine ok, mis veel?) kas rentida auto? Rentida auto kohalikuga? Liigelda ümber saare, või kindlasti kohad mida vältida, mis on kindlad turismilõksud? Kuidas alkoholiga? kas võib kaasa võtta lennu peale, palju? kas kohapeal on alkohol, söögid asjad mõistliku hinnaga? Sääsetõrje kaasa? Minna Sansibari kõrvalolevate saartele? Kui osta Ferry pileteid Tansaania-Sansibar, mõistlik teha seda kust et mitte tünga saada? Aitäh ette ära, kui keegi viitsib vastata :)

ja muidugi see suurepärane pakkumine, peab ka ära mainima:

Elasin lapsega 1 aasta Tais, Phhuketil. Laps oli 2 kuune kui läksime, tagasitulles 1 a, 2 kuud. Olime Nai Harnis, võtsime basseiniga villa. Nüüd laps 6ne ja siiamaani meenutan heldimusega kui õige otsus oli lapsega sinna minna. Soovitan ühendust võtta Jensiga (Fb´st) Jens Paradiisisaarelt. Tema kaudu kõige lihtsam võtta ööbimine, ta organiseerib tripid ja kõik vajaliku. Kui soovid täpsemat infot, kirjuta postkasti!

Oleme minemas 2016 detsember 18-30 Tansaaniasse ( 10se kambaga) Hetkel plaan minna otse Sansibar´le ja seal mõnuleda ca 5-6 päeva. Kindlasti tahaks näha ka Tansaania loodust ja rahvusparke. Nii palju kui lugenud olen, käivad kõik ööbimisega safaril, me seda ei sooviks. ei tea kas nii on mõistlik?

Gambias käidud :) Täitsa lahe oli. Meri oli soe, üldse soe oli, inimesed väga sõbralikud, hästi mõnus tunne jäi sisse. Muidu hotellid ei anna meie 4* mõõtu välja, pigem 1-2 tärni, aga peaasi et pesta saab ja magada saab. Söögid restodes sama hinnaklass kui meil, poes KÕIk olemas, alko, magusat, no KÕIK. Külapoed küll väikesed, aga enamus kraam olemas. Me jäime väga rahule!

Millal Gambias käisid? Hiljuti? Kuidas seal söögikohtade olukord? Poodide? Wifi? Kas hotellis oli Teil wifi? Me vaktsiine ei tee. KOllapalavik levib sääskedega, päeval sääski pole, õhtul kaitseme moskiitode tõrjevahendiga. Elanud aasta Tais+ käinud aasta alguses Kariibidel, mis pidi ka hirmus kolle olema Kollapalavikul ja malaarial, ei juhtunud absull mitte midagi. Isegi Malaariat ei saaud, mis pidi seal ka olema VÄGA väga hull.

agoda.com oleme kasutanud Tai reiside puhul. Võtnud paar päeva sealt ja kui viitsid, võtad kohapealt järgmisteks päevadeks. Vaatad ise oma silmaga koha üle ja otsustad kas tasub seda hinda or not!

Ega kellegil värskemat infot Gambia kohta pole?