Estravel

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

3 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Olime teema algatajaga ühenduses veel täna ja pakkusime talle võimalust valida välja uus reis. Ta lubas võimalusi kaaluda ning meile oma reisisoovist teada anda. Usume, et mõlemad pooled on sellest arusaamatusest õppinud ning soovime kõigile turvalisi ning positiivseid reise.

On äärmiselt kahju, et reisi planeerimine on tekitanud niivõrd palju negatiivseid emotsioone. Selgitame omalt poolt asjade käiku.

Tegemist oli Facebookis korraldatud loosikampaaniaga, mille auhinnaks oli edasi-tagasi lennupilet Rooma. Kampaania korraldajaks ja reklaamijaks oli teine ettevõte, Estravel oli lennupileti vahendajaks. Vastavalt kampaania tingimustele tuleb lennupiletit reisiks kasutada vahemikus 4. jaanuarist 31. märtsini 2016 ning võitjale sobivad lennukuupäevad vähemalt 30 päeva ette teatada, et saaksime pakkuda parimaid võimalikke väljumisi.

Kui olime võtjaga ühendust võtnud, selgus, et ta eelistaks Roomale mõnda teist sihtkohta ning kuigi kampaania tingimustes ei olnud seda ette nähtud, olime nõus esialgse auhinna asendama 300-eurose reisirahaga, mille eest võib ise sobiva reisi välja valida.

Et kinkekaart reisiks vormistada, algas suhtlus kliendi ja reisikonsultandi vahel. Sobivate sihtkohtade ja reisikuupäevade leidmine kestis pea kaks kuud ning tõi kaasa mitmeid muudatusi reisiplaanides. Kuna püüame oma klientidele reisil ette tulevate ootamatute olukordade lahendamiseks olla kättesaadavad ööpäevaringselt, siis töötame vahetustega. Sellest tulenevalt on kliendiga suhelnud mitu erinevat reisikonsultanti ning sellega on kaasnenud mõningaid möödarääkimisi, samuti esines mõlemapoolseid viivitusi e-kirjadele vastamisel. Vabandame Estravelist tulenevate viivituste ning möödarääkivuste pärast!

Jaanuari alguses valiti sobiv reis siiski välja ning võitja kinnitas reisikorraldaja Novatoursi reisi Hurghadasse neljale inimesele, tasudes ise osa reisieelarvest. Tulenevalt Egiptuses toimuvatest sündmustest tühistati mitmed väljumised Hurghadasse. Reisikorraldaja Novatours tühistas turvakaalutlustel ka välja valitud 23. jaanuari reisi Hurgadasse. Estravel ise päikesereise ei korralda ning vahendajana saame pakkuda tühistatud lendude asemel alternatiivseid reisikuupäevi või reisiraha tagastust. Kuna kliendi poolt asenduseks valitud kuupäeval ei olnud lennureisile nelja vaba kohta (pakkuda oleks olnud vaid kaks), siis otsustas ta 12. jaanuaril reisist loobuda ning samal päeval tagastasime makstud reisiraha.

Vabandame veelkord kõigi nelja reisile minna soovinud inimese ees tekkinud ebameeldivuste pärast!

Anne Samlik
Estravel

Tere, Herbert! Vabandame tekkinud segaduse pärast ka siin kanalis.
Tänaseks päevaks oleme olukorra kenasti lahendanud.