Andrus99

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

14 meeldimist
4 postitust
33 kommentaari
Viimased kommentaarid

Väike kokkuvõte Santorini reisilt. Elasime Kamarises,Polydefkis hotellis. Soovitan kindlasti võtta apartamendi,sest tavatoad on imeväiksed ja ahistavad. Hotell on ise väga hea asukohaga- rannapromenaadi ja rannani 50 m. Hommikusöök ühesugune ja tagasihoidlik. Apartamendi puhul pole see paketis ja ega te midagi ei kaota. Poed ja kohvikud on kohe kõrval.Hotell ise on väga sopiline ja toad erinevates hoone nurkades. Ilus territoorium. Rand on musta liivaga ja merepõhi kaljune-kivine. Kui kasutad kummisusse,on väga OK. vesi iseenesest väga puhas. Rannas saab lamamistoolid kõige soodsamalt kohvikute juures. Ostad väikse õlle (2,5 EUR) ja terveks päevaks olid 2 tooli koos varjuga omad :) Kindlasti tasub käia laevareisil saartele. Ja autoga ise ringi liikuda. Jutud muinasjutulistest päikeseloojangutest on muidugi täielik müüt ! Eestis on tunduvalt ilusamad loojangud ,kui seal nägime :) Autoga sõites tasub peatuda kohalike külapoekeste juures ,kes oma toodangut müüvad.. Pakuvad kohe tooteid proovida ja valik on päris hea. Hinnad kah . Soolased :) Auto rentige ise. Aurinko poolt pakutavad olid kallimad. Lennujaam on imepisike. Leevendav on suur väliterrassi olemasolu.Restode-kohvikute hinnad on servast serva. Ja hirmkallis hind ei tähenda sama kõva kvaliteeti. Aga söögid on seal tõesti head ! Teist korda sinna enam vast ei läheks,aga korra soovitan ära käia küll. Olime septembri teisel poolel (Aurinko viimane reis) ja ilm oli tip-top. Vesi soe ja päike ei tapnud !

mina oskasin liivase põhjaga rannas surnud siilikule pihta saada. õhtul oli hotellis väike operatsioon nõelaotsaga - 6 tükki saime kätte. seega - ettevaatus kulub marjaks ära. see juhtus miskis nn. paradiisirannas,kuhu Spinalonga ekskursiooni käigus viiakse.

no ,kui juba sellisesse korea-pärsiasse kiputakse,siis peaks ikka kõigeks valmis olema....

no ei saa ikka päris iga kopikat lugeda,kui selline pikk reis juba plaani võetud. otsusta ise,kumb on valusam laks - kas mõnikümmend euri inimese moodi ööbimise eest,või lennult mahajäämine + totaalne närvikulu....

summa broneeritakse sinu kaardil. vahe krediitkaardiga on see,et sul ei lasta miinusesse minna.

hotelle bronnida saab küll edukalt. autorentide puhul pidi samuti kehtima. nii oli pangas kirjas.

Ootame siis ka Mihkli muljeid ! ise lähme 19.09. Polydefkisesse. Kas selle hotelli kohta oskab mõni käinu midagi öelda. Tripadvisori järgi pidi OK olema...

pole kunagi üle 2 jätnud. ja seda ka mitte iga päev. kui ikka peale esimest raha jätmist pole korralikult koristatud - enam ei jäta...

Wow Travel ???? pole kuulnudki,aga vau,jahh :D ise pole ma kunagi cherry-taoliste vahendajatega tegemist teinud.tunduvad kuidagi kahtlase väärtusega need pakkumised... millal minek? andke siis teada,kuidas reis kulges. on ikka charter-lend,või miski muu teema ?

Tänud,kairev ! hinnad siis suht samad ,mis Küprosel.OK.Kas Monolithose rannas käisid ? ja kas sinna ka Kamarisest buss viib,või palju takso küsib ? vahemaa küll suht lühike,aga jalgsi ikka ei viitsi kõmpida 3 kilti :) Mäletan Küproselt neid liha- ja kalavalikuid (seal kutsuti -meeze), olid ikka suured küll. me võtsime nelja peale kahese portsu ja ...oli tegemist :) keegi soovitas Tripadvisoris kohta "no name" ,kas sinna ei sattunud ?

kust te sellise reisi üldse ostsite? sain aru,et Cherry kaudu,aga kes on reisikorraldaja? eelmisel aastal,kui Küprosel olime,siis räägiti kah sellest põhjaosast ja meilt inimesed käisid kah seal. rannik pidi ilus olema,aga muu osa.... suht kaos. eks jagage hiljem muljeid. aga see on küll veider,et esimene resto on mitme kildi kaugusel ! nagu korea-pärsjas :) aga edu ja pikka meelt teile ! ootan muljeid. kui saate lõuna poole (õigele Küprosele) minna,käige kindlasti mägedes (Olympos) ja Agia Napal !

mine Viru Reisidega ja saad kõike,mida siin soovitatud on :D tegelt ei saa sellisele küsimusele otsest vastust anda. reisikorraldajad on erinevad. ja eesmärgid on erinevad. otsusta enda jaoks ära,mida sa soovid - siis oskavad ka teised aidata !

Küsimus. "jaaan" ja "kairev" ,kas kohtusite reisil või olite suisa samas hotellis ?

Tänud infi eest. Aga räägi sellest Kamari rannast. kuidas seal põhi on. Perissa poolse kalju all pidavat olema parem ? ? Kas Monolithose rannas ka käisite ? Sain nagu aru,et veepastlad on soovitatavad ... Kreetal ja Küprosel saime kahe peale praed ja liiter veini ca 27-30 -ga (koos jotsiga) . Kuidas Santorinil ? Kas päeval rannas kah miskeid snäkke vms. müüakse ?

Olime "õigel" Küprosel eelmisel aastal. Seal unustage hotellilobi küll ära. Küprosel on väga hea köök. Otsige mõni mõnus taverna (hinnad vägagi erinevad,aga maaitseelamus on alati garanteeritud) ja nautige elu !! Ei mingit hotelli õhtusööki - uskuge mind,ilma kreeka(küprose) kööki nautimata pole sel reisil mõtet.

Tore kuulda. Mis hotellis oled ? Milline on merepõhi Kamarise rannas ? Kas peaks kummist rannapastlad ostma,nagu keegi siin rääkis ? Palju maksab autorent ? Kas Aurinko pakutud tuuridel ka käisid -näiteks merereisid?

muide,tiibraketid lendavad madalalt. väga madalalt...

tegelt oleme teemast kõrvale kaldunud ja asunud poliitdiskussiooni pidama,milles me keegi siin vast kuigi kompetentsed pole. asi kaldub rohkem emotsioonidesse. teeme algataja küsis ju ainult nõu - kas minna või mitte. mina näiteks ütlesin oma seisukoha ja ka põhjendasin... aidake ja nõustagem küsijat, mitte ärgem hakakem politoloogideks.

Seda ,mis peale nn. diktatuuri likvideerimist juhtub,on hetkel näha Tuneesias. Kas keegi meie lähiümbruse riikidest korraldab enam sinna reise ? Minuteada vist mitte. Lugesin siin hiljuti ühe Tuneesias käinu muljeid - maa ja rannad olla ära lagastatud,ei mingit turvalisust jne. Ise käisin 2007 aastal. Superhead rannad olid ! Ja Sahhara trip oli viimase peal. Ja nüüd - ei midagi enam. Karta on,et Egiptus võib minna sama teed...

Paistab ,et ühe lennuga tehakse erinevatele gruppidele eri marsruudid .

Samal päeval läheb ka teine reis mitmele saarele. Mõlemale pakub veel 2 vaba kohta.

Vaatasin veelkord Germalo lehte. 3.09- 09.09 on puhas Santorini reis !

Meri ongi ainuke asi ,mis sinna veel tõmbab. Varem,kui olukord riigis normaalne oli,sai ikka paljutki näha. Enadle meeldis näiteks Nuweiba kanjon. Nüüd on sellega praktiliselt jokk. Aga igal juhul eelistan siiski hetkel Vahemereäärset puhkust. Saab nautida hiilgavat kohalikku kööki jne. Tegelt on ju köögielamus suur osa puhkuse väärtusest. Seepärast ütlesingi,et ka hea hotelli AI on ikkagi viimasel ajal alla käinud. Viimasest Hurghada puhkusest ei meenu ühtki maitseelamust. Paraku.Mõned aastad tagasi see nii ei olnud. Vähemalt minu kogemuse põhjal. Kokkuvõtteks ütleksingi,et praegune Egiptuse puhkus on nö. poolfabrikaat - on ja ei ole kah. On paremaid kohti.