katariina82

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

1 meeldimist
3 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ateena puhul lihtsalt tasub vältida kesklinnas piirkonda, kus on narkoärikad, prostituudid jne (seda räägivad ka kohalikud kreeklased). Muidu oli Ateena tunduvalt turvalisem ja kenam, kui ma algselt arvasin.
Karpathosel käisin eelmise aasta septembris ning loodetavasti lähen kunagi ka tagasi. V'ga meeldis Samas tasub seal olla valmis, et mingi hetk läheb elekter ära (sest niiskuse ja kuumusega näiteks "plahvatab" mõni elektripost) ja bensiiniga bensiinijaamades oli ka kehvasti (st mõnes lihtsalt ei olnud bensiini).

Veidi teemast mööda, kuid kui mul lend Tallinn-Istanbul-Rhodos (Kreeka), kas siis Istanbuli kaudu ainult ID-kaardiga saab? Või on kindlasti vaja passi?

Aitäh, Mia, tripp ja Mondrai mõistlike ja asjalike vastuste eest.

PS. Ma ei kahtlustanudki mingeid imelikke ameteid oma asjadesse muukimise pärast, lihtsalt kogu see turvaseadmete kiirgus jne. Lisaks tahtsin teada, kas kellegil on samu kogemusi ja ideid elektroonika kaitsmiseks. Selliseid Snowdeni ja veini vastuseid oleks oodanud delfi kommentaariumis aga mitte siin.
Kuna siin peaksid olema reisivad inimesed, siis tundus see kõige parem koht küsimuse tõstatamiseks.

Suur aitäh soovituste eest. Seega ehk mõistlik vähemalt ühes suunas laevaga, sest ka Rootsis ja Taanis kindlasti tore peatusi teha ning mõnda kohta külastada ja näha.