Iris1008

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

4 meeldimist
0 postitust
29 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ryanair lendab Kaunasesse näiteks. Sealt võimalik bussiga edasi tulla. Midagi paremat tõesti ilmselt ka välja ei mõtle.

targem on osta varem, siis on saada parema hinnaga pileteid. Lennujaamast saab jah bussiga ja rong Bergamost läheb Veneziasse vist Brescias ümberistumisega. Aga üldiselt naabrimehe jahhid on suht asjakohased jah.

Mina Hollandis liiklemiseks autot küll rentida ei soovita. Rongiühendus on suurepärane.

Noh, kui raha on, miks mitte. Mina sellise hinnaga seal öömaja ei leidnud, mingit ulmelist summat rongipiletitele küll ei kulu. Eks maitse asi, kes millele tahab kulutada loomulikult..

Annmariile Veneetsias tasub ööbida pigem maismaal ehk siis Mestres või Margheras. Kordades odavam ja kogu aeg saad rongi või bussiga niiöelda "päris" veneetsiasse, rongiga ca 5 min. Tagasi Bergamosse tulles soovitaks mina viimase peatuspaigana just Veronat - väga armas linnake. Samuti võite Garda järve ääres käia, mis kohe seal lähedal.

Ohh, kuna poole aastast elasin veel Itaalias, siis sai seal ringi kolatud, niiöelda välismaal - San Marinos sai ära käidud. Kuid ühe kiire nädalavahetuse veetsin ka Viinis ja teel koju, Eestisse, tegin paaripäevase peatuse Rootsis. Sügisel veel korra üks tööalane Stockholmi reis. Ongi kõik. 2013 viib mind kindlasti nii mõnegi korra tagasi Itaaliasse. Suvel tahaks teha ühe Euroopa rannapuhkuse, kuna Eesti suve peale väga loota ei julge ja aasta lõpus plaanis kuskile kaugemale lennata.

filadelfiale - kuna sa pole Bergamos käinud, siis sa ilmselt ei tea, et Bergamo on väga väike linnake ja peale poolt päeva pole seal mitte midagi enam teha :)Seega ei kvalifitseeru see ei suurlinnaks ega rannapuhkuseks.

Milanos võib päevakese ikka veeta. Kui varem käinud pole, siis vaatamist natuke ikka on.

Genovasse saab Milanost rongiga vàga lihtsalt. 2 tundi ja kohal.

Pakun, et mòne bussiga Nijmegeni ja sealt saad juba rongiga Schipholisse. Vahemaa pole ju ùlemààra suur. Busside kohta saab infot vast Weeze lennujaama lehelt. Hollandi rongitranspordi kohta aga siit: www.ns.nl

;ina paigutaks sinna nimekirja esmalendajad, kes tahavad oma rumalust hààlekalt ja ikka kogu lennuseltskonnale kuulutada.. Ma saan aru, et kunagi on ikka esimene kord, aga inimesed, kes hakkavad okseteemalist juttu ajama juba lennujaama vàravas oodates, on minu jaoks kòige ebameeldivam lennuseltskond ùldse. Ma lendan tihti ja ei ole ma ùhtegi reaalset oksendajat kohanud, kuid selliseid ikka aegajalt leidub, kes tahavad adreka enne lendu nii endal kui teistel lakke kùtta ja jututeemadega sùdame pahaks ajada.

Hiljuti on sama lugu ka lendudele algusega Itaaliast. Pòhjus on vàga lihtne. Nendes riikides, milles kehtib Ryanairi enda Cash Passport, on see ainus maksevahend, millega saab ilma teenustasuta pileteid osta.

Lihtsustab kòvasti algajate matkajate sòògitegemist, aga tànan àra màrkimast mu ààrmiselt rumalat soovitust.. hakkaski meelest minema see eestlaste òelus juba..

Ilusat pàeva sullegi, kulla sòber!

Soovitan ka viimati postitatud lingiga tutvuda. Ise olen alati Raadna telkimisalal kàinud. See asub Kopraonu majutuse làheduses (samast teeotsast tuleb sisse keerata). Olemas on katusealusega lauad, lòkkeplatsid, kuivkàimlad ja kaev (juhul, kui tòòtab). Joogivee soovitan siiski endal kaasa vòtta. Kaasa veel - telkimiskraam (telgid, madratsid, magamiskotid), tikud, grillsùsi, sùùtevedelik, nuga, sòòginòud, sòògid-joogid, prùgikotid... taskulamp vòib hea mòte olla.. esmaabi kraam kindlasti, wc paber, sààsetòrje, pàiksekreem.. jne

Alati vòib ka laevaga Stockholmi sòita ja sealt Rootsi-Taani kaudu Lùbeckisse. Vahepeale jààb 1 suur sild Taani vàinas ja teine jupike praamisòitu.

Kui check in'i teed veebis, siis saad seda teha.

Saab ka Tallinnast lennata ju Ryanairiga nàiteks. Mis sa turvalisuse all silmas pead? Ryanairi lennukid on korralikud. Lendavad kòik lennukid suht ùhtemoodi.. Kuhu lennata tahad? Sellest peaks mu meelest alustama. Siis saab vaadata ja kombineerida lende ja hindu.

www.skyscanner.net on ùks pàris hea otsingumootor, mis vòimaldab vaadata umbkaudseid lennuvariante, siis saad juba edasi vaadata nende konkreetsete lennufirmade kodulehtedelt, mis sealt silma jàid.

Hotelli ei oska soovitada, aga minge Portugali, Albufeirasse :) Tegelikult kogu Algarve piirkond vàga mònus. Eelarvesse peaks ka mahtuma. Kahjuks ei ole mul aimugi, kas ja mida Eesti reisikorraldajad sinnakanti pakuvad.. Ryanairiga peaks miskitpidi ùmberistudes Farosse saama lennata.

Mina hààletaks Portugali poolt :)

to naabrimees eksisin siia teemasse àra ja ei saa enam vàlja, tòò kòik tegemata :)

jah

ja see on muide Ryanair, Rayanit ei tea, ja blokeeritakse ikka hasartmàngukorraldajaid, mitte Ryanairi, pealkiri on seega vàga eksitav

10 pàevaga jòuab ùhtteist nàha kùll, kuid odav see kindlasti olema ei saa. Augustis Milanos ei ole mingit mòtet olla - kòik on kinni, vàlja arvatud pàris turistikad kohad. Inimesi pole, kleepuv kuumus. September juba mònusam, kuid Milano jaoks piisab siiski juba ka paarist pàevast. Veronasse ja Veneetsiasse saab rongiga kenasti, samuti Genovasse ja sealt edasi Liguuria rannikule.. Variante on mitmeid, kuidas aega siin veeta. Kui aga tahad Rooma nàha, siis soovitan sinna ka kohe lennata. Itaalia on siiski nii suur riik, et igale poole korraga kohe kuidagi ei jòua.

Vòid ka lennata Ryanairiga Bergamosse (Milano) ja sòita rongiga Milanost Veneetsiasse. Tàitsa teostatav.

Ilmad on juba siin sellised Eesti-suvised, nii et pàevitada saab kindlasti, kui soovi on :))

Haagis tasub vast ka korra elus àra kàia, seal on ka vàga populaarsed rannad - Scheweningen ja natuke vàhem popp Kijkduin. Haagi saab rongiga, alla tunni vist vòttis aega natuke.