Dintsu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

No vot seda maad mööda loksumist olekski tahtnud vältida ja Manilast otse El Nidosse saada aga noh võibolla ongi huvitavam :)Igaljuhul tänud kõigile info eest!!

Tegelikult lootsingi,et saaks võimalikult otse ja ei peaks palju kappama ,samas nähes võimalikult palju:)aga vist peab siis tõesti ühe piirkonna kasuks otsustama,milleks ilmselt jääb siis El Nido.Aga sinna enne 26.12 otse vist ei pääse.
Mõtlesin ,et aastavahetus oleks Boracayl äkki lõbusam või on El Nidos ka möllu ;)?
Ööbimiskohta veel ei tea,peab hakkama vaatama,aastavahetuseks peaks vist ikka ette broneerima.Anname teada,kui midagi leiame :)!

Meil planeeritud reis Filipiinidele jõuludeks-aastavahetuseks.Esialgne plaan oleks jõuda 23.12 Manilasse.Sealt tahaks 25.12 saada El Nidosse, sealt 30.12 Boracayle, 4.01 tagasi Manilasse ja seda kõike võimalikult otse :).Praeguste uuringute tulemusel aga kõik kohalikud lennud väljamüüdud nendel kuupäevadel.Kas kellelgi on kogemusi-soovitusi kas ja kuidas see võimalikuks osutuks? Milliseid variante kohapeal veel on? Mitmepäevaseid sõite ühelt saarelt teisele ei tahaks. Hetkel tundub olukord lootusetu,ei julge aastavahetuseks hotelligi ära broneerida.