Berla

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

1 meeldimist
5 postitust
14 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mina läheksin ja lähengi paari nädala pärast tagasi Usasse, sest see maa on nii suur, et avastamiseks kulub kaugelt enam ühest korrast. Olen seal ise aastaid elanud ja suurem osa ka juba läbi käidud, aga nüüd koos kalli abikaasaga ja aastaid hiljem, on ka vanade armsate kohtade taasavastamine täiesti uus elamus.

Prantsusmaale läheks ka veel tagasi, kuigi 2 korda käidud ja üsna risti põiki läbi sõidetud. Eriti tõmbab tagasi Lõuna- Prantsusmaa, lihtsal põhjusel, et mulle meeldib soe ja kohapeal sai oldud liiga vähe ning palju põnevaid kohti jäi nägemata.

Oh, ega ma muretsegi:) Mulle meeldib end alati enne reise maksimaalselt kõigega kurssi viia, just nimelt seepärast, et reis maksimaalselt valutult ja ilma ebameeldivate üllatusteta sujuks.

Igatahes oli Meim-i kommentaar väga hea kõrvataha panemiseks, siis varume lennujaamast endale igaks juhuks kergemat snäksi lennukisse kaasa:)

Meim

Mis see tähendab, et süüdimatult süüa ei antud? Õigemini kõlaks siis pigem, et süüdimatult jäetakse ettenähtud söök andmata.
Kui ma olen selle eest maksnud ja tegu on 9 tundi kestva lennuga, siis ei kujuta küll hästi ette, et söök lihtsalt "unustatakse".

Tänud vastanutele!

Küsiks veel nende mugavuste kohta täpsemalt.
Kuidas on lood istmeridade vahega? Eriti huvitab see lennul üle Atlandi, mis kestab 9 tundi. Kas seal mingi TV programm ka on ja kuidas on lood söögiga?

Suggested routes:
I-678 N ja Grand Central Pkwy 12,7 mi - about 18 min
I-678 N 13,7 mi - about 20 min
John F. Kennedy rahvusvaheline lennujaam (JFK), John F. Kennedy International Airport (JFK), Jamaica, New Yorgi osariik 11430, Ameerika Ühendriigid
12,7 mi - about 18 min

 1. Hoia suunas: kirre
  0,2 mi
 2. Veidi paremale JFK Access Rd
  0,2 mi
 3. Jätkake Van Wyck Expy peale
  0,7 mi
 4. Jätkake I-678 N peale
  5,3 mi
 5. Võta väljasõidutee 10 vasakul, et liituda Grand Central Pkwy-ga, La Guardia Airport/Triboro Bridge suunas
  5,7 mi
 6. Vali Astoria Blvd/82nd St jaoks väljapääs 5, mis suundub Marine Air Terminal/Terminal A poole
  0,2 mi
 7. Pöörake paremale Ditmars Blvd
  417 jalga
 8. Tehke 1. parempööre Marine Terminal Rd peale
  0,3 mi
 9. Pöörake vasakule Fiorello Ln
  13 jalga
  Marine Terminal Rd, Queens, New Yorgi osariik, Ameerika Ühendriigid

Siit on näha, et need 2 lennujaama(panin otsingusse La Guardia – Terminal B) on teineteisest 18minuti autosõidu kaugusel, 12,7 miili.

Alexz

Tänan, et vastasid!
Nüüd tean vähemalt selliste ebameeldivustega arvestada.

Alexz
Kas te saite vähemalt oma selle Miami hotelli topeltbroneeringu raha probleemideta tagasi ja kuidas see toimus? Kas tuli automaatselt, pidite panka helistama või oli rohkem asjaajamist?
Mis hotell see selline oli, kes nii üldse võttis? Siis teaks hoiduda.

Sellised ootamatused võivad reisi totaalselt rikkuda, eriti kui on tegu pikema reisiga.

Suutsin juba muust allikast infot hankida. Ühesõnaga autorendi firmad pididki võtma tagatisraha ja selle suurus siis oleneb firmast. Enamus siiski lausa kahekordset summat ei võta. Selle tagatisraha saab tagasi alles Eestisse jõudes ja panka helistades, et nad selle summa vabastaksid.

Hotellid aga võtavad siiski vaid selle summa, mis broneerimisel näha oli + maksud, kui see oli nii kirjas.

Seda viimast kommentaari ei olnud küll hea lugeda. Me just Miamist auto rentisimegi. 14 päeva läks 275$, aga tagastamine on Orlandos. Kas siis võib juhtuda, et kaardilt võetakse alguses 550$, millest siis 275$ peale auto tagastamisest tagasi kantakse ja seda ka mitte kohe? Sain ma õigesti aru? Vabandan oma pikkasid juhtmeid. Aga meil täpselt sama moodi vaja pärast veel Manhattanil 4 ööd ööbida.

Booking.com-s polegi ju muudmoodi võimalik hotelli broneerida, kui oma kaardi andmeid ei anna?!
Olen siit TRIP.EE-st siiani aru saanud, et Booking on turvaline.

Ma vist ei oska end üldse väljendada:)
Ilmselt booking polegi asjaga niivõrd seotud. Kui siis vaid see süsteem, et ei pea kohe tasuma vaid alles kohale jõudes. Arvasin, et äkki see võib olla oluline info.

Probleem on selles, et see on esimene kord, kus reisides ise olen hotelli broneerimise ja selle eest tasumisega tegelenud.
Ei tahaks kogeda üllatust, et mul pole krediitkaardil piisavalt limiiti vms.

Seda, et raha võetakse alles kohapeal, seda ma tean, aga küsimus tekkis just selle tagatisraha osas ja kaua seda siis kinni hoitakse.
Tegelikult on sama küsimus ka Budget-i autorendi kohta. Raha praegu ei võetud, alles kohapeal, aga kuidas tagatisrahaga on? Ma ei tea, kas ma olen pime, aga ma ei suuda seda infot nende lehelt kusagilt välja lugeda.

Miamis ja üldse selle ümbruses käivad jala vaid heidikud.
Kui su ema hotell just päris kusagil keskuses ei asu(mis on muidugi kõvasti kallim), siis ei kujuta sellist asja küll ettegi.

Kõigepealt suured tänud abi eest, aga üks väike küsimus veel:

kas
DAMAGE LIABILITY WAIVER/THEFTWAIVER
No excess (deductible) on damage or theft.

ja

DAMAGE LIABILITY /THEFT LIABILITY EXCESS
NONE

tähendavad sisuliselt siis sama asja või on mingi erinevus?

Küsin, sest millegi pärast oli sama rendifirma kasutanud erinevate autode puhul kord üht, kord teist.

Mida see tähendab -vastutuskindlustuse / varguse kindlustuse lisandus – ei?