Aks L

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Käisime ka 22.07-29.07 Horvaatias, Eesti Õhuga Spliti ja tagasi sama lennuga, mis ülal kirjeldatud Elo poolt ehk Rijekast tagasi. Ringi liiklesime rendiautoga ja praamikilomeetreid tuli ka mitu. Ehk alul olime 2 ööd Korčula saarel, siis 2 ööd Hvari saarel, Plitvicka järved sai üle vaadatud ning lõpp oli Krki saarel. Olin natuke skeptiline, et suvel Eestist ära ent oli mõnus küll. Isegi suur soe väga ei häirinud, järvede juurest tulles oli õhtul õhk üllatavalt jahe ent rannikul läks jälle soojaks. Söögid olid head, inimesed lahked, ööbimised mõnusad, vesi ilus ja soe jne ehk julgeks soovitada küll. Ainsana läks meil natuke nihu, et Korčulast ei saanud Hvari saarele autoga ehk pidime mandri kaudu jonksu sisse tegema. Sõitmiseks olid teed vahvad ja keskendumist nõudvad, eriti Hvari peal (nt 1,4 km pikkune n-ö looduslik tunnel). Kui takkajärgi midagi teisiti teha, siis võib-olla tasuks rohkem "paikne" olla ent hetkel ei kahetse. Ehk lähiaastatel jälle ...

Aitäh abi eest!
Mida rohkem ringi surfata, seda keerulisemaks kisub. Sain niipalju targemaks, et Ryanairi kaudu Hertzi soodsam hind on vist saavutatud lennujaamast võtmise ja tagastamisega. Endal oleks soov auto Bergamo linnas ära anda eelmisel päeval kuna äralend on nii varane ja ööbimine on linnas. Vaatasin ka põgusalt autoeurope lehte, kus hinnad tundusid sarnased olevat nendele hindadele, mida pakutakse booking kaudu (traveljigsaw.com). Kuna väga tihti autorenti ei kasuta, siis sestap sai abi otsima hakatud. Päris täpset vastet sellele “damage excess refund” ikka ei leidnud ent isegi kui see kindlasti lisandub hinnale, siis on see soodsam kui Ryanair Hertzi diil.

Peatselt minek Bergamosse ja auto on veel bronnimata. Ryanairi kaudu on üks variant, aga booking.. jne lehe kaudu on pakkumised törts soodsamad. Mida täpsemalt tähendab "damage excess refund"? Kas see lisandub kindlasti hinnale või ainult siis kui autol on uusi kriipse/mõlke?
Ma ei aja tingimata taga kõige odavaimat pakkumist ent kui Eesti Hertzi kaudu on pakkumine 270.- ja Ryanair Hertzi kaudu 150.- ja booking vahendajate kaudu klass kõrgem auto 133 + 30 see damage summa, siis natuke mõtlemist on-selle vahe eest saaks üsna mitu km läbida või Itaalias mõne korraliku eine endale lubada.
Kui kellelgi on kogemusi jagada, siis loeks hea meelega.
Aitäh.