Tarmo38

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

44 meeldimist
0 postitust
61 kommentaari
Viimased kommentaarid

Küsimus Tarbijakaitseametile: Mida tähendab "Hetkel tundub, et pakettreisid on WOW Travel poolt tagamata". Kui tagatist nõutakse, kuidas siis saab nüüd järsku ilmneda, et lepingud seda ei taganud. Kas meie reisikorraldajate pankroti korral võib ilmneda, et lepingud olid puudulikult sõlmitud? Millal te viimati WOW Traveli eest hoiatasite? Ise pääsesin seekord, kuna ei leidnud Cherry pakkumisest sobivat hotelli, aga tahaks teada, mida peaks jälgima mõne teise firmaga lepingut sõlmides.

28 tagasi, saab hommikul veel päikest võtta. 14 päeva ja ei ühtegi probleemi, isegi Paeti kardetud 25. jaanuar oli täiesti vaikne siin Hurghadas. Ei tea kuidas tal seal hirmsas Brüsselis läheb!?

Kirjuta siin nagu seinale. 2 päeva möödas ja jälle sama küsimus.

Olen parajasti Egiptuses ja pole siin keegi sellist nägu, et kahetseks. Kui seda paanikakontorit jälgida, siis reisist loobujad on need, kes Egiptuses pole viimased aastad või üleüldse käinud ja ei kavatse/pole võimelised minema. Seda näitavad ka inimeste kommentaarid, kes saabuvad reisilt õnnelike ja puhanutena välja. Jah, ei välista, et mõni kohalik keerab siin Egiptuses ära ja hakkab enda arust "tegusid tegema", aga seda juhtub suurema tõenäosusega kusagil Euroopa linnas. Sama reaalne on mõni kurikamees lasnas või Rahumäe surnuaial, kui meenutada viimaste aastate sündmusi. Ma ise ei istu vaid hotellis, vaid käin õhtuti jala umbes 10 km maha, kohalikud on sõbralikud, tegelevad enda asjadega ja mõni tuleb ka juttu ajama. Need kes hotellis vaid puhkavad ei tea väljas toimuvast üldse ja kui mingi hirm on, siis kodust tulevate uudiste tõttu, et teil olevat kõik nii hirmus. Ma ei välista, et kunagi mõni terrori juhtum siin Hurghadas ka tuleb, aga mul oleks 13 vapustavat puhkust olemata Egiptuses, kui koguaeg midagi kardaks. Head puhkust neile kes ei lase ennast mõjutada igast uudisest, mis nagu näha on jälle üle pingutatud: alguses terrorinünnak, siis terroriakt ja lõpuks selgus, et intsident. Tervitused siinkohal Urmas Paetile ja räägiks kui ohutu Brüsselis on töötada ja viibida?

Meie hotellis vaadatakse ja katsutakse iga kott ja kohver läbi, ükskõik kui tähtis külaline või töötaja oled ja seda põhjalikult, isegi kui mitu bussitäit rahvast korraga saabub. Hotellis on peaaukse juures valvamas kohalik hotelli turvamees ja lisaks politseinik, iga nurga juures, kaasaarvatud mere ääres on turvamehed 24 tundi. Linnas on lisatud politsei kontrollpunkte pea iga 100 meetri peale. Lisaks käivad veel osad jala ja iga 10 minuti tagant sõidab vähemalt üks politseiauto mööda. Niipalju sellest, kui turvaline on.

Tulukas, järgmine kord jälle :) Me kindlasti mõtleme ringreisil teile :)

Ringreisi jaoks täiesti sobiv, päevitamise jaoks nigelavõitu :)

Ma nagu ei saa aru, kas ülejäänud reisijad on kõik natuke "leplikud", et sellega nõus on? See ju ei puuduta vaid ühte lendu?

Lisaks olid maaalune linn, maaliline jõeorg, Türgi õhtu, mingi laevasõit oli ka jõe peal, osad käisid veel ujumas :) Kõik kes lisaks võtsid, olid rahul, mingi 125 eurot oli kõik kokku. Õhupallilennule saab ka minna, kui ilm lubab, aga see tunduvalt kallim.

Me käisime novembris. Tore seltskond oli, giid samuti tasemel. Sõitmist palju, hotellid mõnusad. Kapadookias oli lumi maas, aga see ei seganud kedagi, pigem oli lahe just, et sai selliseid fotosi, mida teistel pole. Lõunasööke ei pakutud, vist oli vaid ühel ekskursioonil. Enamusel oli õhtusöök ette tellitud, meie käisime ise väljas ja leidsime päris mitmeid söögikohti. Soovitus on reisiseltskonnaga kohe suhtlema hakata ja võtta reisilt algusest peale maksimum. Vaatamata ringi kimamisele, oli vaba aega üsna palju. Magada sai korralikult.

Uus hooaeg algab ülehomsest, eks siis tulevad ka värskemad uudised. Eelmine oli igati lahe :)

Meie läheme nendega kolmas kord juba reisima, igati rahul.

Istanbuli reis toimub selle firmaga esimest korda, enne nad pole Eestis seda ringreisi pakkunud. Me oleme minemas 13. oktoober. Muidu Nikal-Traveliga reisinud 2 korda ja igati rahule jäänud.

Tšultanja, kuidas Sa nii õel saad olla? Raamatul ei ole häda mitte midagi ja igaüks ise teab mis teeb. Aitäh tähelepanu eest.

Mis puutub bussis reisisaatjasse, siis nad nii ehk naa midagi eriti tarka selle 20 minuti jooksul ei räägi ja täiskasvanud inimene saab ise bussist maha minemise ja hotelli sissekirjutamisega hakkama. Olen GoAdventurega korduvalt reisinud ja pole küll midagi ette heita. Ideaalne oleks muidugi, et iga reisija kohta oleks kaks giidi, kellest üks hoiab ühest käest ja teine teisest, pidevalt üksteise võidu seletamas toimuvast, aga kas me seda ikka niiväga vajame? Parim puhkus on see, kui oskad igast olukorrast üle olla, naudid puhkust ja reisikaaslasi. Vigu leiab alati, aga kas neid on mõtet sinna oma raha eest otsima minna? Olge sõbralikumad ja on kõigil vaatamata olukordadele puhkus parem.

Käisime 19-26 november 2014 Kapadookia ringreisil ja oli mõnusalt vägev reis. Kui ootusi liiga kõrgeks ei aja ja on vahva seltskond, siis ei häiri küll mitte miski. Ärides käimine on selle reisi osa, kuna muidu ei saaks nii odavalt reisi korraldada. Kellele see ei meeldi, peab valima mingi teise firma ja siis on ka hoopis teised hinnad. Tervitused siinkohal meie Super giidile Gretale ja kogu reisiseltskonnale, hästi kihvt oli, aitäh!

Joon rõhutab, et paanikaks ei ole põhjust, teade ongi ammu üleval olnud.

Näed siis, vahepeal sain osa tähelepanust endale, aitäh :) Vähemalt oli kedagi veel materdada peale ühe laheda reisifirma. Endiselt olen arvamusel, et GoAdventurel pole häda mitte midagi ja kõik asjad saavad aetud ja lahendatud kui ise normaalseks jääd. Lähen jälle sellesama firmaga järgmine laupäev Egiptusesse ja pole hetkekski hirmu, et pärast tulen siia nutma. Ah jaa, loomulikult tuleb värvi lisada ja kui see võimalus siin on, siis miks mitte. Aga vingviinikutele edu, vahepeal käige päevitamas ka, see punane värv siin foorumis pruunimaks ei tee :)

Pole tükk aega käinud trip.ee kommentaare lugemas, aga ikka endiselt mingi paanikaosakond töötab :) Kas vahepeal on mingi teema ka, kus keegi räägib kui mõnus ja tore reis tal oli või peabki koguaeg vinguma ja kedagi materdama? Jõudu GoAdventurele!