zidrun

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere!

Mul Tel Avivi randade kohta küsimus. Eriti ei saa aru, et kas seal õlle joomine lubatud on? On üldse võimalik poest või tänavalt ostetud söögikraamiga randa minna?

Aitäh vastanutele!
Nii et, kui rannas peesitamise ning meres ujumise soovi ei ole, siis veebruaris Sitsiilia ikkagi sobib avastamiseks. Just huvitaksidki erinevad linnakesed. Aga nagu ma aru saan, siis tark oleks vihmavarjud kaasa võtta. Ma loodan, et päris kogu aeg ka oavarrest seda vett taevast tule. :)
Kas oskate umbes öelda, mis hinnaklassi autorent jääda võib? Et ikkagi pigem auto, kui ühistransport (bussid)?

Tänud veel kord!

Kõik, mida Meim lausub on sulatõsi, kuid lisaksin juurde paar asja. Ostsin ikkagi pileti selle järgi, et saab mereäärsesse hotelli, kuid paigutati hotelli, mis asub reovee kanali ääres. Kummaline oli see, et muudatustest alles räägiti siis, kui rahvas oli bussidesse ära paigutatud ning bussid liikvele asunud.

Jokkerile.
Kas Sul tuleb tagasilennul öö veeta Istanbulis?

See reisimise aeg hirmutab kuidagi ära. Kas ikka peab niikaua vastu? :D

Minul üks küsimus.
Mõte on minna Krabile mõneks ajaks - külastada Railay West, Phra Nang Cave ja Railay East randasid. Küll aga tundub huvitav ka Koh Tao (Kilpkonnasaar). Paraku ei suuda ma kuidagi leida infot selle kohta, kas ja kuidas Krabi lähistelt (Krabist või Ao Nangist) sinna saarele pääseb.

Kas keegi oskab sellise asja kohta infot jagada?
Tänud. :)