puffer

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

6 meeldimist
0 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

No kui on oht ennast täis lasta, siis võib ju ennast Pampersisse >istutada, tuleb aga suurema mahutavusega asi võtta ja siis veab äkki >kuni lennu lõpuni välja? Tea, kui mõnus seal selle laari otsas istuda >küll on, alguses soe ja mõnus, hiljem külm ja asjane

Et külm ei hakkaks, siis juba miskid elektrisoojendusega pampersid soetada. :-)

Mitu kilo sul seda raha siis on, et ise ei jaksa tuua. Kui kohvrisse ei mahu, siis autole käru järgi, kühveldad käru täis ja Eestipoole sõitu. :-)

Ja ära unusta koormat ilusti rihmaga kinnitada, muidu tuul puistab sõiduajal laiali. :-)

Sa leota näppe miskis karvakasvu soodustavas asjas. Näituseks Riitsinusõlis, siis lähevad näpud karvaseks ja ei saa näpujälgi võtta. :-)
Toda õli saab siit osta: http://nurmeseep.ee/tooted/riitsinus%C3%B5li

To VW:
Uuriksin, millal umbkaudu plaanid detsembris liikuma hakata.
Plaanin kah soojemas kohas talvituda.
Ise olen M47

Ah kinkige ikka lihtsaid ja vajalikke asju. Näiteks pakk C4-ja, mõni selline paljude taskutega ehitusmehe vöö on päris asjalik, igasugu aegreleed, jne... :-) :-)

Kaarditasu kohta niipalju, et mina sain ilma selle tasuta. ;-)

*You save the €6/£6 administration fee on each Ryanair flight when you pay with your Moneybookers Prepaid MasterCard instead of a debit or credit card (as long as Ryanair run this promotional offer for all prepaid MasterCard cards).

Parimat teed aitab sul omale valida selline tore programm nagu Microsoft Autoroute. Olen seda pidevalt kasutanud mööda Euroopat sõites.
Enda eelistus oleks Paldiskist laevaga Kappelskar-i ja siis juba müdinal üle Taani edasi.