raudpolt

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
13 kommentaari
Viimased kommentaarid

erhi ütles: Ilmselt peab teine sisenemine mahtuma selle kolme kuu sisse, mil viisa on kehtiv. See teeb muidugi selle 2×60 päeva kasutamise keerulisemaks.

Kindel soov ikkagi saada 2entry ja võta maksimum 2x60 päeva, tehes vahelennu umbes 3päeva KL ja tagasi. Tip rääkis, et tal läks 8päeva kogu viisaprotsess ehk siis peaks ju ilusti teine sisenemine mahtuma 3kuu sisse, juhul kui saadan taotluse mitte varem kui 3nädalat enne Helsinki Tai saatkonda?

Igaks juhuks küsin, algaja nagu ma olen.

Mul jooksis juhe kokku ja küsin igaks juhuks üle. 2ENTRY viisaga saab olla ikka mõlemaga 60päeva ehk 120päeva kokku riigis, kui lennupiletid sisse/välja olemas mõlemaks lennuks?

"Two/Three entries tourist visa is valid for 3 months",
see peaks ju tähendama, et riiki sisenemise aeg 3kuud, aga mis aja sisse peab siis mahtuma teine sisenemine?

Suured tänud teavitamast, nüüd 5 raamatut minupoole teel 1/2 hinnaga. Kas nüüd, kui mul konto loodud LP-sse ja linnuke "luba emailid LP-st" ees, hakkavad edaspidi ka sellised kampaaniapakkumised minu emailile tulema?

Selline küsimus, et finnairi pilet läks tund tagasi finnair.fi lehel tükk maad kallimaks, kuid ebookers.com näitab, et mõned piletid on veel saadaval odavama hinnaga, kas siis ikkagi on veel võimalik soetada neid odavamaid pileteid või tuleb hiljem vastus, et ebookersil ka neid enam ei ole (kuigi soetamine hetkel veel võimalik)?

Mis see sülearvuti osa tähenda, kas mul ei või sülearvuti käsipagasiski olla flybe-ga lennates või milles see konks seisneb (tavaline economy pilet, mitte pluss)?

Käsipagas

Te võite lennuki kabiini kaasa võtta ühe käsipagasi mõõtudega maksimaalselt 55cm x 40cm x 20cm (palun veenduge, et nendesse mõõtudesse mahuvad ka käepidemed ja rattad) ja kaaluga mitte üle 8 kg. Käsipagas peab mahtuma käsipagasi mõõtmise raami sisse. Kui reisite Flybe Economy Plus’i piletiga, võite salongi võtta ka sülearvuti.

Loganair aktsepteerib ainult käsipagasit maksimaalsete mõõtmetega 40 x 35 x 18 cm.

Kuhu plaanida visa run?

Olen kuulnud, et KL ei anta enam niilihtsalt või see lihtsalt leviv kuulujutt ja puudutab rohkem naaberriikide tööjõudu?

Mis tuleks kõnealla peale KL?

Selline küsimus, et mis vahendaja läbi tee teavast uurite?

Ise olen vaadanud...
skyscanner
sky24
siit teemast lisandus http://www.momondo.com/

Keegi seda oskab seletada, kuidas finnair lehel on hinna tükkmaad kallimad, kui läbi vahendaja samadel kuupäevadel sõita samuti finairiga?

adams: Variant on võtta 2 kuuline viisa Helsingist ja siis siin olles käia Kuala Lumpuris uusi kahe kuulisi viisasid taotlemas.

  1. Kaua see kohapeal taotlemine umbes aega võtab Kuala Lumpuris ja kas seda lubatakse teha järjepidevalt?
  2. Kas põhimõtteliselt on võimalik igas Tai saatkonnas (Kambodžas, Laos)taodelda uut 2 kuulist viisat ja kas selle saamise kindlus on riigiti erinev?

Helsingi Tai saatkonna lehelt:
Visa Fee: 30 € for a Single entry. 60 € for a Double entries. 90 € for a Three entries. We accept cash only. Applicant can apply up to 3 entries. There is no multiple entries for tourist visa. (Visa fee may be changed without prior notice.)

Küsiksin üle, et mis tähendab lause "There is no multiple entries for tourist visa. "? Peaks ju ikkagist saama ka 2 sisenemisega viisa, kui lennupiletid ostetud ja turismilised eesmärgid või milleks see eelnev jutt 2-e ja 3-e sisenemisega viisa maksumusest?

Eelpool mainis kasutaja "adams", et 3-sisenemisega võimalik viibida 9kuud kokku ehk peale igat sisenemist võtan veel migratsiooniametist lisa 1kuu.

Kas ma pean Helsingisse siis saatma lisakirja, et palun viisa kehtivuse ajaks panna 9kuud, et kõik lisakuud mahuksid ka aja sisse?

Kurat, hakkasin siis uurima seda Non-Immigrant Category “O” aastast mitme sisenemisega viisat ja enam seal viisavormis ei eksisteeri visiting friends.

Nüüd ainult:
2) Visiting family working/living in Thailand
Evidence required:
a) Birth/Marriage Certificate to show relationship
b) Letter from relative confirming they are in Thailand together with a copy of page
in their passport showing valid entry visa or a copy of their valid work permit..

Seega enam vist niivõrd kergelt aastast viisat ei saa, kui ma õigesti aru saan. Üks küsimus veel lõppu, kui võtta helsingist 3 sisenemisega viisa 2+2+2, kas ja kus ma saan igale sisenemisele otsa 1 kuu lisaks ehk viibida riigis kokku 3+3+3? (Arvatavasti viibin Chiang Mais.)

Kas Hullist on võimalik saada aastane viisa, kui ennem ei ole Tais viibinud? Vahepealse ajaga on midagi muutunud või käib sama lihtsalt paberid sinna ja 100% viisaga tagasi, kui lahtrid täidetud?

Longterm majutuse hinnad Phuketil ja Chiang Mais? Kuni 400$/kuu.

Plaan siis veeta pikem aeg Phuketil või Chiang Mais ning hiljem edasi liikuda. Kahjuks ei ole netis pakutav alati see parima hinnaga ja palju jääb kahe silma vahele. Eks sealkandis elavad/reisinud inimesed teavad soovitada?

Olen huvitatud kuni 400$/kuu rendist, mida vähem seda parem.
Nõudmised ei ole suured – voodi, internetivõimalus, köök ja elementaarsed pesemistingimused.

Oleks hea kui viskaksite siia lingi kodulehele (kui olemas), võimalusel pildi/kirjelduse, midagi asukohast ja hinna.

Suured tänud, kel viitsimist vastata.