Sudukelle

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mina läheksin kindlalt Sri Lankale. Huvi korral külasta "Minu Sri Lanka, Õnnemaa - Puhkus Paradiisisaarel" FB lehte, sealt saad hea ülevaate saareriigist. Ise korraldan grupi reisi saarele 2018 aasta jaanuaris. Vòid liituda, kui soovid. Võid julgelt privaatsõnumusse kirjutada.

Jah, on vaja Indiasse transiitviisat, juhul kui ka lennujaamast ei välju.

Südamesse jäävad reisid Sri Lankal autojuht Manjulaga +94–776567309. Sinu reis saab olema täiuslikult elamusterohke, turvaline ja meeldejääv. Nii olen mina Sri Lankal Manjulaga juba neli aastat reisinud ... ja ikka tahaks tagasi! :)

Üks minu parimatesr reiselamustest Sri Lankal on olnud Sri Pada mäetipu vallutamine. :) Sri Lanka silmatorkav kõrge püramiidi on Sri Pada ehk Adam's Peak (7360 jalga) on kindlasti kõige tähelepanuväärsem turismiobjekt, mille tippu jõuavad vähesed. Usutakse, et esimene inimene, kes avastas selle mäe ja kelle jalajälg on esimene, oli kuningas Valagambahu (104-76 eKr), kes otsis inimelu kõige pühamaid väärtusi. Mäge külastatakse tavaliselt alates detsembrist maini. Muul ajal on võrdlemisi raske ronida tugeva vihma, ekstreemse tuule ja paksu udu tõttu. ... Minu ronimise muutis erakordseks just kottpimedus oktoobri kuus. Teed valgustas täiskuu ja taskulamp .... vihmast rusutud trepiastmed, lopsakate puude ründamine kitsa mägitrepi peale, vaikus ... meeletu vaikus, täielik tuulevaikus, taamal roosa-lilla-valge välgu sähvatused ning niimoodi tähtedele aina lähemale ja lähemale tõusmine. Lõpuks ometi jõudsin tippu, püha mäe templisse ... võrratu ilu koos päikesetõusu ja püha mäe enda püramiidse varjuga. Võrratu kogemus, teeksin seda veelkord! Ronima hakkasin kell 01.00 südaöösel ja tipus olin natuke enne päikesetõusu! Samas julgen kindlalt soovitada Sri Lankal reisimiseks rõõmsameelset abivalmis taksojuhti Manjulat +94–776567309; saada sms ja reisi koos temaga!

Elevust tekitav on sõit džiibiga dšunglisafarile!!! Seal näed ürgmetsa ilu koos metsikute elevantide, imekaunite linnukestega ja lummavalt lokkavat loodust. Kui soovid mõnusat, meeldejäävat, turvalist reisi siis telli endale taksojuhiks Manjula +94-776567309, kes Siririya piirkonnas korraldabki sulle sellise safari. Manjula tuleb lennujaama vastu ning sinu meelejääv reis võibki alata! Pinnawelas näed küll üheskoos palju-palju elevante, kuid nad on kettides ja mulle see ei meeldi.

Lühikesel reisil Sri Lankale ei julgeks ma soovitada rendiauto võtmist, kuna liiklus on ettearvamatu ja võõramaalasd võivad kergelt eksida. Igal maal omad seadused, palju mõnusam ja kindlam on rentida auto koos autojuhiga! Julgen soojalt soovitada autojuhti Manjulat, mob +94-776567309, kes on usaldusväärne ja väga sõbralik mees. Saadke talle sms ja ta ootab teid Negambo lennujaamas, et siis võrratule Sri Lanka ringreisile sõita.