Tyrgi

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Viibisime selles samas hoellis oktoobri alguses 2011 ja läheks hea meelega tagasi sinna hotelli ja ei ole üldse nõus nende kommentaaridega, mis on toodud seal ees pool. Kui siis ainuke asi jah, et peamiselt ei osatud inglise keelt. Parketti põrandatel küll polnud, aga põrandad ei olnud ka mustad. Neid keda siin nimetati transvestiitideks kandsid selliseid riideid ainult show-ga seoses, mitte nagu mõni siin mõista annab, et isegi basseini ääres olid kleidid seljas. See, et hotell ja rand tee ääres asuvad ei häirinud. Pigem oli kuulda lainete loksumist kui autode signaalitamist ja müra. Ise siin enamus kirjutavad, et nad ei ole paljunõudlikud, aga kui isegi auto müra häirib, mida ei pane isegi tähele basseini juures, siis sorri andke andeks "vähenõudlikud" inimesed. Mis puudutab mini-diskot, siis hea on üldse, et seal hotellis on mõeldud lastele ka. Mis kõige tähtsam lastele see meeldis väga. Enne mini-disko algust olid lapsed juba lava peal ootamas, millal disko algab.
Mis puutub mustusse, siis koristaja käis päev otsa lapi ja harjaga ja pühkis koguaeg. Läksid sa öösel või hommikul vara välja ikka oli koristaja väljas. Ümber teised tantsivad ja laulavad, aga koristaja teeb tööd.
Mina küll eriti vene keelt ei oska, aga näe hakkama sain. Ei olnud nii, et üldse inglise keelt ei osatud, oli vähemalt mõni sõnagi, mida nad oskasid ja hätta me ei jäänud.
Mina julgen küll seda hotelli soovitada ning ma valiksin igal juhul selle sama hotelli iga kell uuesti. Lennukis istus meil kõrval üks naine, kes ütles, et on käinud paljudes hotellides türgis, aga Club Bella Mare on teistest peajagu üle.