Missis

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Jah näiteks Lufthansalt on EA-l veel väga palju õppida:)

Ja veel üks küsimus äraantava pagasi kohta kui reis koosneb vahemaandumistest ja lennukite vahetustest. Näiteks 2 maandumist SASiga ja siis see viimane, mis mu sihtkohta lõpuks kohale toimetab on Finnair kuidas see see äraantav pagas toimib? Kujutan ette, ma ei pea seda 2 esimeses lennujaamas lindilt ootama ja siis jälle ära andma vaid see liigub ilma minu osaluseta need 2 peatust ning kätte saan lõpp-punktis?

Olen ühe korra Est Airiga niiviisi reisinud 2 vahemaandumisega, kus Est Air kasutas nö koostööpartnerit sihtkohta lennutamiseks ja siis ma pagasit ootama ei pidanud vaid pagas rändas ise kenasti aga kuidas nüüd kui on mitu lennufirmat mängus?

Kas keegi teab Lufthansa kohta ka, kas see lennufirma nõuab online check in-i?

Muideks Ryanair ja Easyjet nõuavad seda, aga kord kodus printides tuli online check in nii heledalt välja printerist, et otsustasin lennujaamas üle küsida, et kas see läheb enne pardale pääsemist läbi. Tädike check in-is printis mulle uue pardakaardi välja (võttis muidugi minu kahvatu-heledad paberid endale) ja keegi ei teinud lennikile lubades teist nägugi, et minul A4 formaadist polnud paber ette näidata.