shine11

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

10 meeldimist
0 postitust
45 kommentaari
Viimased kommentaarid

Seda null jookide varianti õhtusöögi juurde on ikka päris paljudes hotellides. Hommikusöögil on ikka alati mingid joogid sees. Millegi pealt tuleb ikka ju teenida ka.

Ikka on reaalselt ka nii ja seda mitte ainult Tenerifel vaid ka paljudes teistes riikides. Reaalselt toimub see nii, et valid buffee lauast oma söögid välja aga jooke pole ja need tuleb kelnerilt tellida lauda. Kui kalliks läheb - 2*-3* hotellis ikka ju kallima kui poes ja 5* hotellis, sõltuvalt hotelliketist, võivad hinnad juba päris muljetavaldavad olla. Aga põhimõtteliselt nagu ikka restoranis mahla ostmise hind.

Tegemist on ju pankrotis firmaga, mille ainuüksi maksuvõlg juba hetkel grupi kolme ettevõtte peale ca 1,5 miljonit eurot. Ei ole sealt midagi loota, arvestades ka veel tausta. Kui ostetud krediitkaardiga või deebetkaardiga, millel ostukindlustus või läbi mõne büroo, siis veel mingit lootust.

Paketi hinnaga 219 eurot ei olegi võimalik iseseisvalt reisi kokku pannes võistelda. Lihtsalt suur saksa reisikorraldaja ostab madalhooajal välja kogu hotelli ja saab tänu sellele siis soodsa toapõhise hulgihinna ja tšarter on ka juba peale jõule rahulikumal (soodsamal) ajal.

Aga üldiselt on ju 5* odaval hinnal ikka alati mingi põhjus: madalhooaeg, halb asukoht, aastaid remontimata, hotell ei vasta oma kategooriale, linnahotellil on näiteks kohe kõrval teise kõrghoone ehitusplats või hotelli ees kapitaalne tänava remont. Aga olenevalt riigist, linnast ja hotelliketist võib see 100 eurot öö/kahese toa eest, olla suisa superpakkumine klubi liikmetele. Aga muidu erinevatelt lehtedelt ja kodulehelt hindade võrdlemine, varakult otsima hakkamine, varajane broneerimine jne. Aga nende Cherry hindadeni hooajal ja iseseisvalt muidugi ei jõua, nii et nädalane pakett on odavam kui lihtsalt lennupiletid.

Vastuseks Imetsi küsimusele omast kogemusest, aga see muidugi ei pruugi alati nii olla. Tšarteri asenduslennuk väljus 7h hiljem, Tez Tour andis asendusmajutuse, Novatours omad olid lennujaamas pinkidel. See oli mais 2014. Lisakulutusi peale oma aja polnud, aga kuna asendusmajutus oli veel parem siis kokkuvõttes oli väga hea kogemus. Ja asenduslennuk oli ka parem, kui Smartlynx oma lennuk, siis oli ka see pluss. Oli mingi ilma logodeta külgedel aga paremate istmevahedega ja kuidagi puhtam.

30 tuh. eur siis täpsustuseks (TEUR lüh, tEUR lüh ⇒ tuhat eurot) Ei sel kodanikul oli olemas 30 TEUR peale aga ravi oli 60 TEUR kandis, raske ootamatu juhtum, lisaks veel eritransport tagasi koju. Vaatasin praegu Swedpanga kaardikindlustust- 50 TEUR + transport 20 TEUR, LHV AIG 80 ja transport 50, SEB on kirjas jah 100 ja tranport 50. Muid tingimusi pole võrrelnud.

Hüvitatavate ravikulude summa on ka väga oluline, eriti just EU-st väljas, alles oli juhtum meedias, kus 30 TEUR oli ainult alla poole summast.

Võibolla on siin võrreldud ainult eestlaste enamlevinud sihtkohti, Egiptuse ja Maroko turismipiirkondadega võrreldes on pealetükkivust ikka oluliselt vähem. Ja minnes uutesse klassikalises mõistes kaubanduskeskusesse Terra City, Depoo, kus esindatud erinevad kaubamärgid oma poodidega,on pealetükkivus nullilähedane. Mingit juustekatsumist tänapäeval Türgis turismipiirkondades küll enam pole, no võibolla, kui mõne perverdi otsa sattud.

Eestis tehakse jah vist ühte sorti päikesekreemi aga muud on ju kõik "välismaa omad". Seda eesti oma ma küll kaasa ei võtaks. Meil müüakse ju ka näiteks Australian Goldi. Aga korra ostsime Gold Coastis, ja müügil olevad kreemid vähemalt kevadel kõik väga kõrge faktoriga, kuna päike on ookeani rannikul väga intensiivne.

Ka kaebus võiks siis olla professionaalselt koostatud, kummalise mulje jätab praegu, esimene postitus ka.

Väga korralikud hamamid on heade 5* hotellide juures, milledel on tavaliselt ka bookingus kõrge keskmine skoor. See kas mingi üldkasutatav hamam on rõve või mitte, ei sõltu ju vahendajast vaid hamamist. Kes siis mingit luksuslikku hamami kahjumiga vahendab, ikka odav hind, vastav kvaliteet. Hamami väga odavalt ei pea, jooksvad kulud on suured.

Türgi lõunarannik - Antalya ümbrus või Kanaarid.

Estravel küll Egiptuse reiside korraldaja ei ole, ikka vahendaja, väga usaldusväärne muidugi. Korraldaja on veel Tez Tours.

Regency Plaza-s snorkeldada ei saa, vette läheb üüratu pikk sild üle madala vee ja silla lõpus pole koralle ega kalu. Rannas olid mingid suht lagunenud puittoolid ja tuuletõkked, muidu suur liivarand. Terve territoorium oli tuulekoridoridega ja külm ja seda novembri kuus. Ise ei läheks sinna enam kunagi tagasi, Sharmis on palju paremaid hotelle ja randu.

Boğazkent on üsnagi kõrvaline koht, ümberringi suured hotellid, meelimine sõltub hotelli territooriumist, rohelusest ja suurusest. Muu ümbrus on üsnagi kõle ja kole. Siamis pole olnud, seal kõrval Crystalis. Rand on veepiiril kivine, sussidega vetteminek mugavam, eriti kui varasuvel on vesi külmem. Toolide alla on ikka liivarand ehitatud. Transpordiühendus- kas linna all mõeldakse Antalyat või Belekit? Ilmselt mingid dolbusid seal liiguvad, aga suht hõredalt. Turg on seal olemas, mitte eriti suur, aga olemas.

Selle jubeda Smartlynxi lennuki kõrval on kuuldused viirusest suht ebaolulised

Veini puhul oli juttu ju uusaastaööst. See selleks aga lihtsalt väga erinev on see 5* hotellide hinnatase ja valik seal. Vanemad ja odavama otsa hotellid võivad olla loomulikult lihtsamad ja vähem pretensioonikatele. Samas võid ju Tez Toursi valikust võtta näiteks selle ja tuuaksegi ööpäevaringselt vein privaatbasseini oma isikliku teenri poolt. Ja neid hotelle on seal päris mitmeid ikka, kõik Tez Toursi valikus ka. http://www.mardanpalace.com/en/royal-suite

See ilmaloterii oktoobri teises pooles sõltub rohkem aastast, kui sellest, kas hotell on Antalyas, Alanyas või Belekis. Mugavam on lühikese transfeeri aja mõttes Belekis ja kui hotell on väga hea, siis pole mõtet kahelda. Belekis on paremad hotellid kui Alanyas, suurema territooriumiga, uuemad, paremad toad. Kemeri kandis jah mäed kuidagi tõmbavad vihmapilvi rohkem ligi, ka kevadel, rand ka kivisem. Aga see, et oktoobris on viie paiku päike juba loojumas ja rannapäev lõpeb vara, on kõigis neis ühtemoodi, ööd olid ka eelmisel aastal oktoobris Belekis jahedad ja niisked.

Reisitõrkel on teatud aeg, piletite soetamisest, 48h tavaliselt, mille jooksul peab selle ära tegema- vaadata tuleb ka peenes kirjas tingimusi. Summa ca tehtud kulutused, pagas-ka umbkaudne pagasi väärtus.

Güral Premier Tekirova on küll väga hea hotell, lastele on seal ka väga suur veepark, ainult hotelli oma. Igal õhtul mingi erinev show, pluss nädalavahetusel väga uhke gala õhtusöök väljas, koos ilutulestiku ja kontserdiga. Rand on väga suur. Üldiselt väga hea valik.

Pole seal kedagi ülikonnas, no vahel muidugi suures hotellis seisab mõni manager ülikonnas ja jälgib alluvate tööd. Rannaplätud, meestel rannapüksid, paljas ülakeha, maikad, bikiinides restorani ilmumine jms. on need keelamiste dresscode pildid tavaliselt hotelli infotahvlil. See Kreeka 5 tärni on ka pigem ikka 4, kui mitte tugev 3. Kõik mis just karjuvalt silma ei riiva, on lubatud.

Ei käi need asjad päris nii lihtsalt, et nüüd VM teate peale lähed reisitõrke kindlustust tegema ja muudkui maksavad. Osadel on see välistuste hulgas ja osad reisitõrke kindlustused kehtivad, kui on sõlmitud näiteks 48 või 72 tunni jooksul peale reisipaketi soetamist. Maksta saab netis tehes kindlasti aga kas pärast ka mingi hüvitamisotsus tuleb, mis välistustele ei viita, julgen kõvasti kahelda.

Gardens by the bay- seal on kaks suurt omapärase kujuga kõrget klaashoonet, mis ka piltidel näha ja välisaed, mis tasuta. Aega läheb sõltuvalt botaanikahuvist:)- 2-3 tunnist terve päevani. Kui pilet ostetud, siis tuleks ikka mõlemad majad läbi käia, jalutada-põhimõtteliselt väga suur botaanikaaed, ilus ja hoolitsetud.

Policies of Marina Bay Sands Check-in

From 15:00 hours Check-out

Until 11:00 hours

Ainult käinud vaateterassil, all kaubanduskeskuses, ööbinud pole. Aga jah, meeldis väga, stiilne.