udekas

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kuigi tunned huvi detsembri vastu, saan jagada oma kogemust jaanuari algusest. Meil oli seal jaanuaris väga külm ning tuuline. Mina aastasega sinna jaanuaris ei läheks. Ennemini Kanaarid v Portugal v hoopis Türgi.

Võtsime Cancunis ja tagastasime samas kohas. Õnneks jätkus oidu teha ennem kätte saamist pildid kogu autost ja igast viimsestki kui kriimust. Tagastades 8 päeva pärast võtsid vennad pähe, et kriimud on pikemaks venitatud ja kivimõlgid sügavamad. Ehk siis deposiiti ei tahetud tagastada. Tuhnisin oma fotokas pildid kätte saamise momendist ning tõestasin ära, et pole midagi muutunud. See ajas neid vihale, et trikk läbi ei läinud ning kogu protsess kuni deposiidi tagastamiseni võttis aega 3h sest nad lihtsalt ei tahtnud sellega leppida. Tegemist oli rahvusvahelise autorendifirmaga. Seega, kui rentides on mingeid kriime/mõlke, tehke fotod.

Lendasime läbi Pariisi, Air France'ga. Meeldis see, et oli päevane lend (väljus hommikul) ja megahea toitlustamine kogu lennu vältel.
Kui keegi siin kommenteeris siin Air Madagaskarit siis lendasime Morondavast tagasi Antananarivosse just selle firmaga ning jäime väga rahule. Korralik lennuk, hea teenendus jm. Mitte ühtegi halba sõna.