goa

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

ei ole mõtet siin Novatoursi süüdistada, sest viisasid ei väljasta enam India saatkond vaid selleks on nüüd IGCS visa service OY. Seoses sellega on pikenenud viisade tegemise aeg mis on 2-3 nädalat ja ka hind mis on nüüd 13,5 eur kallim. Soovitus tuleks suhelda rohkem oma reisifirmaga, mitte ilmaasjata teda Tripis süüdistada. Ei usu, et Novatours tahaks passe 2 kuud enad büroos hoida. Infot uue viisakeskuse kohta saab www.igcsvisa.fi igatahes tuleb praegu India viisade vormistamisel arvestada oluliselt pikemate aegadega kui varem.

5 detsembrist saab viisat ainult Helsinkis avataud India viisa keskusest ja hind on kohe 13,5eurot kallim seega 6 kuu viisa 63,50eur. Järjekorrad praegu väga pikad viisa kättesaamine on umbes 2-3 nädalat. kas ka posti teel saab viisat taotleda ei ole teada.Parem oleks vist praegu viisat saada läbi mõne reisifirma, kas korraldavad otsereise Goasse- sealt saad kindlasti viisa õigel ajal kätte.

25-le inimesele peaks piletid ikka broneerima mingi reisifirma kaudu, nii peaks saama parema hinna, kui ise kuskilt broneerides. Eestis korraldavad Goasse otsereise Horizon ja Estlive- võid neilt nõu küsida. Estlive vist korraldab Indiat ka väljaspool hooaega.

India saatkond Helsingis asub nüüd uuel aadressil Kulosaarentie 32. Kuna uues kohas ollakse alles mõned päevad, siis viisade saamisega võib aega minna kuni 1 kuu.