rannamanni

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

to kolmpunkti Mina taotlesin Tai viisat Helsingist, kaasa panin rongipileti KL -> Hat Yai, väljasõidu piletit polnud. Sain viisa passi. Mul oli sama olukord, et tahtsin rongiga Sinapurist Taisse. Kysisin enne saatkonnast, kas rongiga Taisse saabudes saab Visa On Arrival, vastati, et ei saa, rongiga minnes tuleb viisa enne teha.

Veelkord suur tänu nõuannete eest!

Omalt poolt panen siia lingi, kust saab rongipileteid ette osta, lugesin,et kohapealt kohe neid osta ei saa, kohad peab broneerima 24 h ette vähemalt. https://intranet.ktmb.com.my/E-Ticket/Login.aspx

Suur tänu asjalike soovituste eest! Lähen lapsega kahekesi, et mis see takso seal maksab? Uurisin pisut, sain aru, et 3 sgd kilomeeter? Kui on läbida umbes 30 km, siis tuleb kokku 90 sgd, see ju pea sama palju kui rongipiletid taisse kokku kahele, või sain ma valest aru selles takso hinnast.

Seal Tai Helsingi saatkonna lehel küll sellist infot pole, 30 eur ikka.

Tänud! Mõtlesin ka metroo peale, et seal ilmselt ummikuid ei saa olla. Leidsin MRT & LRT map-i netist, aga ei saa pihta, mis need MRT ja LRT tähendavad, ilmselt siis ongi see monorels ja metroo..?

Tere, mul ka plaan sõita Singapurist Hat Yai-sse rongiga. Muret teeb küll, kuidas seal asjadel silm peal hoida? Saan aru, et vahepeal on tollikontroll, kus kõik kähevad rongist välja, kas sinna võetakse kõik asjad kaasa?

Tean, et sellises eas loodusmatkad enam (või siis veel) ei huvita. Helsinki lõbustuspargis (Linnamäel) saab pea alaspidi kõrgel rippuda jne...

Tänan, see on kurb küll, kui see mõte võimatu on. Euroopas tundub see loomulik asi. Ehk keegi kunagi teeb sellise asja võimalikuks, oleks ju äriidee. Naksitrall, see on hea nali jah:)

Mõtleme siis edasi busside-rongide-laevade peale.