vilma

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Alates 1.07.2013 ei ole enam kasutusel tel 605 8185 uus number on 6868800 ja teenindus inglise keelne.

Oleme alates 2006 aastast käinud keskmiselt 2-3 korda aastas alpides suusatamas ja me ei ole kunagi rentinud suusaboxi ega suusaraami. Kui on neli inimest autos, siis saab tagumisel istmel ühe seljatoe alla lükata ja suusakoti sealt läbi lükata, 9 kohalise bussi oleme üldjuhul võtnud 6-8 inimesele ja kuna praktiliselt kunagi ei saa seda marki , mis on broneerimise hetkel,(võibolla see kehtib autoeurope kohta, muid kogemusi eriti pole)siis on suuskade autosse paigutamisel kasutatud väga erinevaid tehnikaid, kuid üldiselt mahub kaks suusakotti, milles ühes 3 paari suuski(kuni 165cm) ja teises 2 lauda diagonaalis sisse, aga on ka tulnud varustus kotist välja võtta ja toppida istmete alla.Sel juhul peab olema ettevaatlik, et kantidega autosisustust ei lõhu, pärast kasseritakse sisse. Kotid süles me pole sõitnud ja turvavööd on ka kõigil korralikult kinni. Võib olla Eestist rentides saab tellida suusaboxi,aga niipalju kui mina olen vaadanud on Eestist rentimine tunduvalt kallim ja me oleme eelistanud odavamat varianti.

Olen umbes 5 aastat kasutanud autoeurope broneeerimissüsteemi,kuna autoeurope on vahendaja siis, igasuguse lisavarustuse saad niiöelda kohapeal- vastavlt sellest firmast, mis on sul voucheril ja sellest ka siis suusaboxi hind, mis võib olla väga erinev.
Soovitan olla hoolikas,sest see ei pruugi üldse box olla vaid suusaraam ,kuhu mahuvad umbes 2 suusad-ise oleme käinud valdavalt Münchenist Austrias suusatamas ja oleme alati võtnud veidi suurema auto või bussi ja paigutanud kogu varustuse autosse.Üldjuhul lisandub kohapeal ka talverehvide hind, mis sõltub jällegi rendifirmast.
Lisakindlustuse saad alati kohapeal juurde osta.Broneerimisel võetakse raha kohe maha , tühistada saad tasuta 48 tunni jooksul, kuigi osad pakkumised, mis on muidugi veits kallimad sisaldavad ka pikemaajalist tühistamist.Lisajuhi võimalust pole me kasutanud kuna keskmiselt on Münchenist ükskõik millisesse suusakeskusesse umbes 250km.