minnaa

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mhmh seda küll. Aga jällle. Kui mul nad läksid Küprosele, siis lubati ka tööd ja kõik oli täiesti okei ja nii ilus . No mitte üle paisutatult ilus, vaid väga korras oli kõik ja loogiline . Kõik oli igati hea , ja kohale minnes pandi pmst luku taha ja inimkaubitsus! Aga õnneks neid aidati suhteliselt kiirelt välja ja peale ühte kuud olid nad vabad jälle. Seega ma soovitan väga väga väga vägaaaa kindlalt kõik üle uurida, kõik nimed, kohad KÕIK! Asi võib tunduda väga ehe ja turvaline, kuid siiskit ei pruugi see seda olla. Just selliste riikide puhul nagu on seda Küpros. Ja praegu kui seal majanduskriis just alanud on, siis müüdaks välismaa tüdrukuid kahe lamba eest kindlasti :)

Küprosele....mul just õde tuli seal perega ära, seal pole mitte midagi teha. Saad oma palga, aga üürid ja kõik on tunduvalt kõrgemad. Kui tahd peost pihku elada, siis muidugi, kogemust kindlasti saab ja hea soe on ka, aga kindlasti leiaksid palju palju paremaid kohti kuhu minna tööle :)

Tahan ka minna märtsis nüüd sooja ära kuhugi! Minu plaan on minna mingi tee kuskilt vb bussiga vms aga hääletada tahaks ka ! ja kahekesi on see suht okei. Ise olen käinud inglismaal hääletades ära ja seal elanud ka, kuid tahaks hirmsasti sooja maad nüüd. Kui keegi veel nii arvab siis andke teada endast ! ;)

Kusjuures enamustel on kohe halba öelda, aga paljud pole käinud seal kordagi. Ka pole mina sinna veel saanud aga minu arust on see vägaaaa lahe koht. Ja kõikjal on halba ja head! :)))

Dagoviking- Õigus!;) Kes kardab istugu kodus:D:D:D

Ei karda ega pelga kriitikat , või taolisi ütlemisi:) Loodan et ei pea paikka ja kõik läheb hästi. Olen vastuvõtlik ka asjadele mis ei lähe plaani päraselt:)