tulp00

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
20 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tervist. Minul oleks samamoodi soov seda raamatut osta. Kõikvõimalikud raamatupoed on kahjuks läbi müüdud. Hinnaks võib olla kuni 7 euri.
võib siin vastata, võib ka helistada/sõnumi saata
nr on 56776783

Lugedes erinevaid blogisi ja mujalt foorumitest, siis siiani pole piiril seda mitte kellegilt kontrollitud. Ja kui sul ka mingi 2000 on, siis ei usu et tagasi saadetakse.

Kui oled alla 25 siis odavaim variant peaks olema finnair algusega tallinn, kuskil 600 euri

Näe minu plaanid ka muutunud, täitsa jube :D Ei teadnud ennem nendest 88st päevast, mis farmis teha tuleb, et teist viisat saada. Seega on mul alguses u 4 kuukest suht savi, kus paiknen. Hiljem tahaks ma siiski kuskile Sydneysse paikseks jääda:p

Noh nagu ma kirjutasin, siis ma olen lugenud, mitmetest välismaa ja ka Austraalia foorumitest. Ei saa muidugi öelda, et sitt linn, igal pool oma head ja halvad küljed. Siiski mina end Perthi ei vea.
Suure linna all pidasin silmas, et lähim üle 100 000 elanikuga linn on Adelaide mis on ~2000 km eemal. Nii et kui tekib tahtmist teisi linnu uurida ilma sinna reaalselt kolimata, siis see kipub raskeks minema.

Tore, teema pole soiku jäänud. Kõik need, kellel plaan liikuda 2013 lõpupoole, võivad mind lisada FB Taavi Tulp. Msni eriti ei kasuta ja vaevalt keegi tahab Inglismaale helistada. Asjaajamist alustan ise suvel, kuna siis Eestis mõnda aega ja lihtsam xray teha ja muid asju ajada.
Muidu linnadest tõesti mina Perthi kahjuks välistan. Esiteks on see niivõrd isoleeritud linn. Kõik suured linnad jäävad ~3000 km kaugusele. Teiseks olen lugenud, et seal on raskem tööd saada ning ka inimesed on rohkem endassetõmbunud. Minu peamine eelistus oleks Sydney või siis ka Brisbane.
Kirjutaks veidi ka lennuvõimalustest, et kui kellegagi koos minna, siis. mõnele võivad teised lennud paremini sobida. Pean siinkohal silmas, et finnairiga on noortele kuni 25 hinnad 600 euro ringis nii P erth Sydney või ka Melbourne. Samas üle 25 aastased võivad erinevaid lende kombineerides saada odavamalt kui Finnair nende jaoks on. Airasia enam kahjuks Londonisse ei lenda, mis oleks olnud ülisoodne variant. Kõik kokku u 400 euri.
FB lisage palun ainult need inimesed, kellel 100% kindel plaan 2013 oktoober - detsember minna. Ei taha poole aasta jooksul asju selgeks arutada ja siis teada saada et oh kellegil tekkisid muud plaanid.
Igatahes ajame pundi kokku ja lähme naudime ilma, elu ja kõike muud.
Ahjaa, ainus eelistus reisikaaslaste suhtes minule on, et võiks minna koos inimestega, kes ei pelga aeg-ajalt ka väikest pidu teha, lisaks tavapärastele BBQ-õlle õhtutele ;)

Hannes tõsi tõsi, ei mõelnud hoobilt. Aga ma jälgin seda teemat igatahes huviga. Laias laastus aasta veel aega sinnani, loodan, et kindlad minejad arutavad kogu protsessi siin ikka edasi ;)

Tervist. Endal täpselt samamoodi on mõte minna peale suve ja võimalik et siis paar kuud veel hiljem. Hetkel lähen 18ndal UK-sse tööle ja jään sinna niikauaks kui võimalik ja üritan veidi raha kõrvale panna ikka.
2011 lõpp-2012 algus olin ka kokku 4 kuud UK-s ja sellega siiamaani piirdub mu välismaal töötamise kogemus.
Austraalias mõtlen pigem Sydney peale kuid jah aega veel sinna on ja eks paistab mis saab. Ideaalis oleks muidugi tore kui saaks kellegagi koos minna.
Olen 22-aastane noormees, muidugi reisikaaslaste vanus võiks jääda ka kuhugi 18-30 vahele, et mõttemaailm ikka veidi ühtiks.