ümbermaailma

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere!

Tahaksin teada mis on sinu reisi eesmärk (to kreegid).

Nimelt lugu selles, et ise jõuan 28. jan. Cancuni. Reisi eesmärk on seiklus/puhkus. Plaan on rännata mööda Yucentani ps ja reisikava on üksipulgi koostatud. Kahjuks kuna oleme kaheksi ja naisterahvad, siis julgeolekut natuke kardame. Lähme kolmeks nädalaks ning liikleme bussiga. Kui keegi sellel ajavahemikul läheb, siis võiksime kampa lüüa! kasvõi mõne päeva!

Küsimus ka üldringile, et kuidas seal julgeolekuga on, kui ringi liiguvad kaks naisterahvast! Meid on nii ära hirmutatud Internetialaste seikluskirjade lugemine sealsest julgeolekust, eriti kui ringi liiguvad naised kes reisivad üksi või kahekesi?!

Tänud!

Mehhikosse seiklema

Tere!

Kaks naisterahvast lähevad 27. jaanuar. 2012 omapäi Mehhikosse ringi rändama. Marsruudikava on veel paika panemisel ning seoses sellega oleks vaja väikest nõu. Nimelt jõuame Mehhikosse Cancuni öösel. Kas keegi oskab meile soovitada odavamapoolset hotelli Cancunis? Kas hotellid pakuvad tavaliselt ka transfeeri lennujaamast hotelli? Samuti kas kõige kasulikum oleks raha vahetada lennujaamas või mõnes cancuni kohalikus rahavahetuspunktis? Lugesime vanast 1997 aasta lonely planetist, et naisterahvastel on omapäi suhteliselt ohtlik ringi rännata. Kuidas on see olukord tegelikult antud hetkel?
Loomulikult kui keegi sõidab Mehhikosse samas ajavahemikus, võiksime kampa lüüa !