deligee

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Aga ka minul(20 N) on plaan 2012 aastal Šotimaale ülikooli minna! Moe, disaini või/ja tekstiili erialale.

Tõstataksin siia teema sisse uue küsimuse. Ma olen ise juba piisavalt uurinud erinevate ülikoolide kohta Šotimaal, peale kodulehekülgede ka foorumitest jne. Küsimus on selles kas siin on keegi, kes on käinud seal nimetatud erialal õppimas ning oleks nii hea ja kirjutaks mulle emailile(deligeee@gmail.com) oma kogemustest ja annaks nõu. Täpsemaid küsimusi küsin siis, kui keegi peaks mulle emailie kirjutama, mille tõenäosus, et keegi kirjutab on ilmselt üpris väike. Aga kui on keegi, kes tahaks siiski head nõu anda, aga ei õpi/õppinud sellel alal, võib ka kirjutada mulle!!:)
LIsaks: Ülikoolid, mis mulle huvi pakuvad on: Heriot-Watt University, University of Edinburgh(Edinburgh College of Art), Robert Gordon University, Glasgow School of Art ja University of Dundee.

E-mail: deligeee@gmail.com

Hei tüdrukud! Ma ei soovita Bellnori. Tahtsin ka ise selle kaudu kandideerida, kuid tehes taustauuringut Bellnori kohta, avastasin kui palju oli selles firmas pettunuid.. Sellest on trip.ee-s varem juttu ka olnud, saate ise järele uurida näiteks siit: http://trip.ee/node/49635.
UK-sse ülikooli minnes soovitan UCAS-e kaudu kandideerida (www.ucas.com).
Head uurimist:)