tsilli

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kas keegi oskaks öelda,kui palju maksab taksoga sadamast lennujaama?

Helsinkis ei tule mingeid ankeete aga sõrmejälgi anda.
Küsitleda võidakse aga ei pruugi seda ka toimuda.
Sinu taust on juba ammu järgi uuritud lennupileteid ostes.
New Yorgis on asi kahtlasem,sest seal tuleb anda näpujäljed ja ka pagas välja võtta.Kuigi jätkulennule suundujaid teenindatakse eraldi,siis ikkagi oleneb päevast.Mina sain veebruaris tollist läbi 15minutiga,kuigi jätkulend läks alles 3 tunni pärast.

Singapuris on väga palju eskalaatoreid (poed ja tänava ületamiseks mõeldud kohad erinevatel kõrgustel). Me ei viitsinud ühel korral kergkäru eskalaatoril kokku panna, ülesse sõites mahtus vabalt eskalaatorile, mõlema poole rataste ja eskalaatori külgede vahel oli piisavalt ruumi, ülesse jõudes aga eskalaator kitsenes niipalju, et lahtine käru jäi sinna vahele kinni. Seega, ettevaatust eskalaatoritega.

Olen alates 15.01 Phuketil ja enamus ajast elanud Kata beachil, see vihmajutt on küll täielik jama, selle aja jooksul sadanud max 10 korda õhtuti ja 1 päeval ka mitu korda päeva jooksul, kuid seegi lühiajaliselt ja päike jälle väljas. Äkki need turistid suures pidutuhinas ei saanud arugi, et mitte ei saja päev läbi vaid juhuslikult välidussi all seisavad :)

Olen korduvalt Phuketis viibinud ja hetkel ka siin.
Kui tõesti tahate raha loopida ja siis keegi ei keela siinsete eestlaste teenuseid kasutada.
Kui vähegi viitsimist ja ingliskeeles mõni sõna suus siis kõiki neid trippe saab kohalike käest ikka väga palju soodsamalt.
Kasvõi Coral Island, sõitke Raway Beachile, seal paate nii kui muda ja iga vend viib teid päevaks sinna kuhu tahate, seal paadihind, mitte a´1 inimene, terve paat ei maksa ka sama raha mis 1 nägu. Paati mahub 8 inimest.

Tundub, et tegemist sõbrannadega, " ma ka täpselt ei tea aga räägitakse", soovitan teinekord ise veidi välimaailma uudiseid lugeda ja mitte "naised saunas rääkisid uskuda".
Parimat!