ambrosian

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

1 meeldimist
4 postitust
12 kommentaari
Viimased kommentaarid

Nii Teztour kui Novatours  tühistasid eile oma Kreeta reisid septembri lõpuni. Ning mõlematel on viimane maksetähtaeg lükatud 14p enne reisi. 

Kuna septembri lõpuni reise ei toimu, julgen kahelda ka oktoobri reiside toimumises.

mihkels999 variandi puhul (lõpuga moskvas)on oluline teada, et eraldi piletite puhul tuleb transiittsoonist väljuda, pagas välja võtta ja uus check in teha. See tähendab, et vajalik on venemaa viisa.

Stockholmist väljub Tallinnasse ainult üks laev. Kui ma ei eksi, siis 17:00 või 17:30 ja Tallinnasse jõuab järgmise päeva hommikul. Üksi reisides on kõige soodsam osta koht jagatud kajutis.

Meil ka reisil käidud ja üldjoontes võis rahule jääda. Willemstad on nii ja naa, meie ööbisime kesklinna piirkonnas Piterermaai renoveeritud/renoveeritavas piirkonnas ja see oli päris armas. Läheduses oli mitmeid väga häid söögikohti ja jazzi baare, kesklinn jalutuskäigu kaugusel.
Soovitan Pietermaai tänaval väga kena maja, kus on kolme erisuuruses korterit võimalik rentida. Olime ise seal ja jäime väga rahule: http://www.pietermaai78.com/

Ilusad rannad jäävad saare lääneossa. Eriti ilus oli Grote Knip.

Meil on samuti dilemma auto rentimise osas. Korter on meil renditud Willemstadis. Kõik kohvikud ja poed on jalutuskäigu kaugusel. Ise mõtlesime, et mõistlik on võtta auto ehk paariks kolmeks päevaks( oleme kohapeal 6 päeva), et saart avastada. Terveks perioodiks ei ole vist erilist mõtet autot rentida..?

Küsimus ka Curacaol käinutele, kuidas teile meeldis? :)

Tegemist on petturiga. Soovitan soojalt eemale hoida. Tarbijakaitse uurimise all on ta samuti. Kelmus toimib ilmselt nii, et "soodne" hind tuleb sellest, et mõned saavad oma piletid, mõned mitte. Nende arvelt kes oma piletite eest on maksnud, saavad teised soodsaid pileteid. Seega puhtalt õnnemäng, kas läheb õnneks või ei.
Checkmytripi lingil peab olema nähtav ka pileti number. Seda ainult broneeringu puhul näha ei ole. Kui mingi asi tundb liiga hea, et tõsi olla, siis tihti see nii ka on.

See sõltub ikka riigist, kuhu reisitakse. Euroopas piisab, kui reisidokument kehtib ainult reisi ajal. Nt Türki reisides peab pass olema kehtiv 3kuud peale reisi ja riikide puhul, kuhu on vajalik viisa, on üldiselt nõue, et pass kehtiks 6 kuud peale reisi( või maale sisenemist).

Saatsin kirja, aga küsin igakjuhuks siin samuti. Kus piirkonnas villat rendite ning kas rendite tuba välja ka lühiajaliselt?

Aitäh teile vastuste eest. Ma kipun alati ette planeerima ja veidi kardan seda kohapealt majutuse otsimist. Kas uurite esimeses majutuskohas kohalike käest kuhu järgmisena või sõidategi taksoga mingisssse uude linna ja hakkate siis kohapealt hotelle vaatama? :)

Aga palju võiks pagasiga reisides aega kuluda, enne kui rendiautole saab järgi minna? Tund aega maandumisest rendini peaks vast igati ok olema?
Ma tegin meie perele hetkel Budgeti autorendi, kuna hind oli soodsam kui mujal. Ainus mis mulle muret teeb, ongi need igasugused omavastutused. Uurisin eesti budgetist ja ilma täiskindlustuseta võidakse deposiiti võtta u. 900euri :S Koos täiskindlustusega võib see olla ka paarsada euri, täpne summa pidavat sõltuma juba rendiagendist.
Ootaksin väga Budgetist rentijate kogemusi Milano Bergamo lennujaamast rentides.

Me käisime Mombasas 2012 jaanuaris. Hotell oli Diani Beachil ning käisime 3-päevasel Tsavo East ja Tsavo West safaril. Safari ostsime http://www.vumbijeepsafaris.com ja saame jagada vaid kiidusõnu. Firma omanik on Ali, kes üldiselt teeb ise kõik reisid kaasa. Majutuskohad olid Manyatta Camp ja Lions Bluff (super asukoht!).
Üleüldiselt päris omapäi ei soovitata ringi liikuda, aga kui leida endale giid, siis ei näe probleemi. Mombasa on päris kole koht, teed on olematud, prügi visatakse tänavatele jne, aga üleüldiselt oli meie Keenia reis üks lahedamaid. See tekitas isu rohkem Aafrika riike külastada.

Kui need uued ajad ei sobi, siis on lubatud refund ehk raha tagasi. Ei ole kahjuks kogemusi, kas ja kui kiirelt see asi küll toimib... Ehk on veel variant, et tagasilend oleks päev plaanitust hilisem (juhul kui graafiku järgselt üldse on lendu)? Igaljuhul kui see muudatus ei sobi, siis ärge leppige sellega ja püüdke mingi lahendus leida.