yayaya

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ma ei saanudki lõpuks aru, milles asi oli, aga ostetud ma nad sain lõpuks
EasyJetist. Reis läks küll lõpuks poole kallimaks, sest piletid said järjest otsa igalt poolt, aga loodan, et on seda väärt. Ma ise ei teinud seda nii, et kahjuks ei oska järgmisi sama murega inimesi aidata. Tean ainult, et mingi turvakontroll oli tegemata.

Hea küll mina otsustasin selle Ryanairi idee hüljata. Loodan tõesti, et mul hiljem seda raha ei hakata maha võtma enam arvelt. Pärast on mul kaks piletit :D. Proovin nüüd EasyJetiga õnne, on küll veidi kallim, kuid süsteem tundub vähe mõistlikum. Ei soovita eriti kellelgi kogenematul nagu mina hakata Ryanairiga möllama kui kuu aega lennuni aega :D.

Aga alles paar nädalat tagasi tasuti selle sama kaardiga teiste Ryanairi piletite eest ning juba varem on selliseid probleeme esitatud. Kas see muudatus on alles hiljuti vastu võetud? Kas kellelgi on veel ideid?

Tere!

Lugesin siit, et paljudel on olnud sama probleem, mis minul. Ostsin 04.11 pileti Ryanairi kodulehelt ära, sain reserveeringu numbri kätte ja kõik õnnestus, kuid raha pole pangas broneeritud ega pole ka kinnitust sõnumina saanud. Olen juba veidi murelik, sest vähem kui kuu pärast on lend. Kas teil õnnestus siiski oma pilet edukalt kätte saada, kui teil sama probleem oli? Üritasin ka Manage My Bookings alt kontrollida enda piletit, kuid ütleb, et: The details you entered in order to retrieve your reservation did not match those on record. Please verify the information is correct and try again.
Vaatasin veel reserveeringu lehe ka üle ja seal on Payment: pending.
Oleks kiirelt abi vaja. Aitäh