Tibu7

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Meiegi saabusime äsja Sri Lankalt. Võtsin algselt pakkumised 6-lt autojuhilt, kellest siin foorumites juttu ja lõpuks valisime välja Jaga, kellega tuuritasime ringi 6 päeva. Jäime temaga igati rahule, väga sõbralik ja muhe tüüp. Käisime läbi järgmised kohad: Dambulla templid, Sigiriya, Polonnaruwa, Kandy koos hambatempli ja tantsushowga, botaanikaaed, vürtside aed, Adams peak, teeistandused koos teetehasega, Ella, Yala rahvuspargi safari, Blow whole, Tangalle.
Ning lisaks sellele pakkus ta veel omaltpoolt välja meelelahutusi teeääres, näiteks sõit elevantidega või kangapood kus saime endale sarisid selga proovida jne. Samuti viis ta meid oma koju õhtusöögile.
Kindlasti julgen Jagat ka teistele soovitada. Väga täpne, püüdlik ja oma klientidest hooliv autojuht. Väike vihje aga järgmistele minejatele, et kui tahate talle külakostiks Eestist midagi kaasa viia, siis alkoholi eriti ei soovitaks, sest tal oli kodus juba terve rida Eestist pärit pudelikesi, mis kõik tundusid jäämagi tolmu koguma. Kuigi ta väitis, et vahest ikka natuke napsu võtab, siis meiega veedetud 6 päeva jooksul küll mitte kordagi.
Aga Sri Lanka on tore maa ja seda tasub vaatama ja avastama minna. Tänu Jagale saime päris hea ülevaate sealsest elust-olust. "Bohoma sthuthi" :)