erikxx

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Metrooga otse piirile ei saa. Tuleb mõned peatused ka bussiga sõita. Lennujaamast läheb ka buss otse Johor Bahrusse, aga piiril tuleb ikkagi asjadega välja tulla ja jala üle piiri . Kuskil 3 tundi võttis aega , et Johor Bahrusse jõuda. Küllalt tüütu tegelikult. Ise lendaks AirAsiaga.

Ikka chek-in netis ära teha enne ja pardakaart välja printida. Siis lähete lennujaama, seal vaatate mis nr lend, siis letis lähete sinna oma pagasiga mida lennukisse käsipagasina sisse ei võta ja annate selle ära. Aasia lennufirmadel tohib üldjuhul 7kg üks ühik isiku kohta lennukisse võtta.Sildid väljas ja muretseda ei tasu.

Olge mõned päevad Singapuris. Seal palju mida vaadata ja teha.

Erinevad terminalid 1 ja 2 on jah. Ei jõua.

Tai hotellides tehakse passidest koopiad. Passe ärge ära andke. Kui kuskil nii soovitakse minge teise hotelli.

Changi poolt sõites on bussi pileti hind 7 SGD ja Johor Bahru poolt tulles 7 MYR.

Changi lennujaamast Johor Bahrusse saab suht normaalse ajaga (2 tundi on bussi sõiduaeg koos piiride ületusega, kui ise piire ületades selle bussi peale ei jõua, millega Changi lennujaamast sai tuldud siis saab edasi sama firma järgmiste bussidega pileti ettenäitamisel . Piiridel tuleb bussist koos asjadega välja minna ja jala läbida piiriületuspunktid. Võib-olla taksoga saab kiiremini aga taksode piiriületusest ei tea kuidas see toimib. Transtar firma buss T1 . Väljub T2 terminalist iga tunni tagant ja sõidab läbi ka teised terminalid.

To priben: Kui kaua aega siis võtavad need piiriületused? Millega Te ületasite piiri (bussi, rongiga jne)? Milles need piiriületusprotsessid üldse seisnevad? Mis kellajal Te ületasite? Tripadvisoris öeldakse , et hommikul ja õhtul kui malaid tööle lähevad võib piiriületuse aeg pikk olla. Muidu saavat 20 min. hakkama? Endal ka mõtte võtta hotell Johor Bahrusse, kuna hinnavahe on ikka hotellidel päris suur.Tänud ette vastuste eest.