kadtri

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

3 meeldimist
0 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

nädal tagasi oli marps 2 eur igatahes.Just mõtlesin,et kust kohast sa Udu neid nii kallilt nüüd siis saad :)

Soovitan ka Aquad rohkem kui Cleod. Aquas basseinid küttega ja on ka kütteta.Lastele mõeldud basseinides on selline mönus soe vannivesi :)

Tere! Kas möni kohalik oskab öelda, mis need ilmad seal praegu teevad? Mida kaasa pakkida ja mida mitte? :) Tänud.

Tallinna poolt minnes väib olla 15 kg(meil oli 3 kg üle,polnud probleemi), ja samas sa saad ju piisavalt palju asju ka enda käsipagasisse panna, sest seda küll keegi üle ei kaalu.

Tulime eile perega nädalaselt Sharmi reisilt. Oleme puhanud ja önnelikud. Ei tekkinud isegi sellist hetke reisil, millal oleksime tundnud hirmu vms-köik oli supper!!! On küll jäänud turiste vähemaks, aga see eest valve, mida tehakse turistide heaolu jaoks oli väga hea! Ja loomulikult ei istunud ega kavatsenudki istuda koguaeg hotellis-jalutasime ka öhtuti igal pool ringi ja köik oli ok. Ilusat päikselist puhkust köikidele,kellel reis tulemas!!!

Kas oskab keegi kohapeal viibivatest öelda,kas see jutt vastab töele,et eile oli taaskord Naama Bays olnud tulistamine? kuigi jahh,kuskilt Eesti meediast seda hetkel ei leia?

Kas töesti on siis hetkel seal olukord selline,et köik püsivad hotellides ja tänavad on inimestest tühjad??

Oskab keegi öelda, mis ilmad Sharmis hetkel on? Peab vaikselt pakkima, aga ei teagi kohe, mis riideid rohkem kaasa vötta, kas öhemaid vöi paksemaid?

ja Hadabast saad Naama Baysse ka taksoga söita,neid jagub küll igale poole:).Takso hinda pead siis ikka madalamaks kauplema,sest neil komme see algul päris körgeks panna.(meie saime enam jaolt iga õhtu takso söidu 10-15 kohaliku raha peale,mis suht ok)

Meil on ka plaanis minna reisile Egiptusesse. Tegime paljudele firmadele päringu ja just köige soodsamad pakkumised saatis meile GoAdventure. Olime meeldivalt üllatunud,et saame väga hea hotelli tunduvalt odavamalt,kui teised meile pakkusid.Seega ei suutnud seda eriti uskuda ja siiski uurisime natuke ka tausta.Meile anti teada,et soovitud hotell pole üldse GoAdventure`le üldse kinnitatudki.Nad müüvad neid ülisoodsalt,aga sinna jõudes võime saada suure üllatuse osaliseks,kui kohapeal teatatakse,et hotell on üle broneeritud jne-ja sellele järgnebki madalamatesse hotellidesse paigutamine.See pidi ole nede praeguse aja trend.Igatahes kindlasti soovitati meil mitte eriti löksu langeda ja ka teha kerge krediidinfo uuring,kas firma on makseraskustes jne....selle soovituse saime tarbijakaitsest.soovitati vaadata firma pöhikapitali,mis selguski,pole just suurte killast.Ehk kui peaks miskit juhtuma firmaga lähiajal,siis pole selle info pöhjal lootust miskit tagasi eriti saada.Igatahes selle firma teenustest meie loobusime.Enne juba karta,kui hiljem kahetseda.On ka teisi korraldajaid,kelle kaudu reisile minna.