tõehetk

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mõni nädalake möödas, aga goadventure ametlikel tegelastel suu vett täis, see eest nende valvepeni klähvib siin seda raevukamalt. Muidugi, palju mõistlikum on oma vigadest õppust võtta. Magus amps mõnel meie telemaastiku reporteril jääb saamata ja siit foorumist ehk kaugemale midagi ei jõuagi. Ühe ülekäte läinu nahutamine oleks hoiatuseks ka konkurentidele ja aitaks kogu turisminduse pakkumise taset tõsta, sellest võidavad kõik kliendid. Midagi on ikka väga viltu, kui tellitud hotellidesse ei saa suur hulk inimesi ja topitakse vägisi mingisse urkasse jne, olge valvsad ja võidelge oma õiguste eest! Klient on kuningas peab taas ausse tõusma, aga mitte olema võõras keskkonnas ärahirmutatud lisakasu allikas. Mingi pidev juramine käib siin tagatiskapitalist, selle olemas olu ja suurus on muidugi saladus? Potentsiaalsetel klientidel olek kindlasti kindlam tunne sellise firmaga tegemist teha kui hetkeseis üleval, ehk ei jäetagi neid siis kusagil teisel pool maakera saatuse hoolde.

Egas midagi, mõnusat puhkust neile kes selle firmaga reisivad!

end

.

Kasekesel isegi hästi selle goadventurega läinud, mõnel palju hullemini. Lisaks sellele, et kusagile urkasse topitakse, visatakse sealtki päev varem välja. Konuta pargipingil nagu hulk õnnetust. Kohapealne esindaja käib kogu aja vältel korra mõnitamas ja rohkem oma nägu ei näita. Ostsid raske raha eest kõik hinnas 5tärni hotelli liivarannaga tsentrumisse – said kohalike murjamite ostetud tärnidega urkasse, keset tühermaad ja kivise ranna. Petuskeem väga lihtne, tädikesed maalt võib-olla esimest korda reisul ja ei tea asjast mitte muhvigi, pistetakse hulga odavamasse "hotelli", nõustuvadki õnnetukesed olukorraga ja goadventure kannab raha selle hotelli hinnakirja järgi üle, 100-200 EUR vaheltkasu jääb nendele. Eks kohalikud saavad sellest kah midagi, peavad ju kaasa mängima. Nii öeldaksegi hotellis, et reisibüroo süüdi ja reisi müünud goadventure, et süüdi on kohalikud. Ja kui varem välja visatakse on järelikult goadventurel maksmata jäetud, saab veelgi rohke omale karmanisse. Mõned teadlikumad ja kangemad ei anna aga alla ja võitlevad välja makstud raha eest enam-vähem vastava hotelli – tubli, nii peabki goadventure mahhinatsioonidele vastu hakkama ja eks see jääb neile ka viimaseks goadventure teenuste kasutamiseks. Hiljuti üks venelaste reisubüroo läks meil juba pankrotti, küllap goadventuret ootab sama saatus, kaua sa ikka heauskseid reisilisi lüpsad. Selline trall käib nendega.

Need kes siin seda reisibürood kiidavad ja kritiseerijaid laidavad on goadventure töötajad, püüavad ennast puhtaks pesta. Ei imestaks sugugi kui kõik need kommentaarid on samalt IP-lt saadetud ja isegi samast arvutist.

Siit leiab goadventure kohta ühtkomateist; http://trip.ee/sein/user/7294042

ja põhikapital on neil ainult 2600 EUR (toksige nimi otsingusse) http://firmaparing.krediidiinfo.ee/ Maksuvõlgade raportit näeb sealtsamast, õnneks võlgu ei olda. http://firmaparing.krediidiinfo.ee/jakjs.php?eregnr=11324349 Järeldused tehke ise!

Aga noh, inimesi on igasuguseid! Kui te soovite oma puhkust sisustada ekstreemsustega, vähemalt päevakese oma õiguste eest võitlemisele ära raisata ja hulga närvirakke läbi kõrvetada, või nunn-nunn kõigega rahul olla ning pügamistega nõustuda -

             - valige reisimiseks goadventure!

.