trops

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

1 meeldimist
2 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Helistasin Tallinna lennujaama. Seal esimese hooga vastati, et käru lubamine VÕIB sõltuda vahetuse vanemast, et kas "infant" staatusest väljas, üle 2aastase lapse käru lastakse tasuta või saadetakse pagasit vormistama. Siis uuriti järgi ja tund hiljem öeldi, et 3aastane saab käru tasuta. Samas, mitteükski konkreetne pagasi-lennu-vmsiganes-reegel ei sätesta seda lapse vanusepiiri täpselt, mis jätabki vahetuse-vanematele võimaluse ennast kehtestada, vastavalt tujule.

Tänud, Küsin veel, kas 3-aastase lapse käru võib ka tasuta kaas võtta. Jällegi- Ryanairi reeglites ei ole selgelt välja toodud ja meilitsi pole Ryanairilt vastust saanud. Erinevad foorumid pajatavad juhtumeid nii ja naa. Et kui keegi TÄPSELT teab, olen tänulik.

On kellegi kogemusi? Läheme lastega ja kaasa tulevad 2 kerget kokkupandavat jalutuskäru. Ryanair reeglite järele onneed tasuta. Küsin, kas peab need eelnevalt internetis ära registreerima või lihtsalt veame need kokkupandud kärud lennukipeale nagu käsipagasi? Sellest "juhendist" ei loe mina küll välja. Tänud, kes teab There is no CHECKED/CABIN baggage allowance for infants. However, one fully collapsible pushchair per child may be carried free of charge. Additional infant equipment such as car/booster seats and travel cots may be carried in addition to your personal checked baggage allowance. Infant equipment (car/booster seats and travel cots) to a maximum weight of 20kgs per item can be added to your booking online at a discounted rate of £10/€10 per item/per one way flight or at the airport or through a Ryanair call centre, the standard rate of £20/€20 per item/per one way flight. These items can be reserved via the “Manage My Booking” section on the homepage of ...

to- Marit,seal RA kodulehelt, manage my booking alt saad muuta oma nime, alla kolme tähe on jahh tasuta. Muidu nad võivad lennujaamas trukkima hakata. to-Mona, ostsin nädal tagasi ( kokku läks mul aega 3 päeva...) ja mõnipäev viskas seda turvasõna ette ja mõnipäev mitte

Kas keegi teab, kuidas käib Ryanairiga lennukile minek? On seal reegel- kes ees, see mees. Lähen lastega, ja tahaks istuda suht kokku. Tänud nendele, kes oskavad nõu anda.