vivian

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

5 meeldimist
2 postitust
39 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tunnen ka Malta vastu huvi, oli juba septembris plaanis.

Olime möödud aastal Küprosel kuni 6. novembri ja ilma poolest oleks võinud kauem olla, olime Pafosel.  Väga mõnusad ilmad olid. Tenerifel oleme käinud märtsis, aga Küpros väga meeldis.

Pooldan piiride avanemist, aga muidugi peab arvestama, et viirus ei ole jäljetult kadunud ei meil ega mujal. Mis selles halba on, kui seada väike väljasõit mõne aja pärast Lätti, Leetu.

Tere, Küll on head pakkumised, mina vaatan küll, et rand lähedal oleks, mujale saab vajadusel minna ka kaugemale. Aga nüüd on juba Tenerife paigas 16.03.

Läheme 16 märts Paya de las Americas`e, need on lähestikku.

Mul ka kaks pakkumist, kumba eelistad - kas Kreeka või Türgi?

Tere! Olen ka otsinud võimalust külastada Odessat. Olen leidnud 2 reisifirmat, kes pakub Odessat - www.mainedd.ee ja www.comtour.ee Siki kust Turkishiga läksid?

Mullu juulis olime seal, hommikusöök on tagasihoidlik, aga kreeka jogurt(väga hea) aprikoosi kompotiga olid võrratud, kohv normaalne. Lähedal on palju söögikohti, valik suur. Hea, et me ei võtnud õhtusööki, seda serveeriti kell 8, nii hilja poleks soovinudki. Sama tänava ääres on pererestoran, kus vana peremees oskab eesti keelt mingil viisil ja eestlastele läks see ilusti peale. Kõik on lähedal ka marget, rand on kivine (plätud soovitav), käisime mõned korrad kell pool 9 ujumas veel õhtul, päikeseloojang ja soe, kaunis soolarikas vesi, mõnus oli, kergema kaalulisi kannab lausa veepeal. Vein on odav ja hea. Küsi, kui miskit veel ei maininud.

Taksoga, aga eelnevalt lepid hinna kokku ja muidugi tingid vajadusel. Kui paariks tunniks, lähed poodlema, siis tuleb takso kokkulepitud kohta järgi ja viib hotelli.

Vaadake täna seitsmeseid uudiseid, seal sellest juttu.

Võta reisikorraldaja.ee , see firma on kaua juba reise teinud Dominikaani. Sealt saad õiged vastused kõigile selle suunalistele küsimustele.

Ahoi, Raplas kõik naised kaunid.

...aga millal Thbilisi? Olgu ka 3x nädalas?

Aifule - mis firmaga käisid, tundub, et mitte Aurinkoga?

Me ka varsti minemas, hotell on Lilia4* infot on vähe olnus selle hotelli kohta? Kuna on rannale lähedal siis magada ei saa, on kellegi midagi teada selle hotelli kohta?

...aga Lilia hotell 4*, hotell on aga kommentaare ja infot pole?

Halloo! Mida oskate arvata 12.juunil Kuldsete Liivade kohta ja Lilia 4* hotellist? Päikest peaks juba olema aga kui merre ei saa, kas basseinides on normaalsem vesi?

Alanyas Xperia Grand Bali hotell****, täitsa normaalne igast uksest kauba tänaval, kuulus Kleopatra liivarand mõnesaja m kaugusel. (514; 513 toad).

Tulime alles 3.nov Alanyast, päikest sai võtta küll ja rohkem. Ainult päev on lühem ja neil ju ka suures EL saamis lootuses kell tund tagasi pandud nagu meilgi, jälle sama aeg. Hommikul 9.30 sai juba randa minna kuni kella 15-ni siis kuni 17 -ni linna peal ja siis hakkas ämarduma ka juba. Päeval oli 24/25 kraadi, merevesi vast 20 tuuris.Kõik päevad olid ilusad päikselised, sel ajal on ka võimalik vihmasabin, aga praegu ei olnud.

Hallooo! Kas keegi ei ole tõesti sattunud Xperia Grand Bali hotelli, jagage omi kogemusi.

Kas keegi on viimasel ajal olnud Xperia Grand Bali hotellis? Mis tähendab kasutatakse linna randa, hotellil oma randa polegi?

Sõna sekka ja vastuseks 1111-le. Meie tulime küll Egiptusest ilma kõhutõveta ära, käisime Niiluse kruisil. Ise peab hoolas olema ja käsi desinfitseerivate, niiskete rätikestega üle käima (1,50€ pakk), laeval oli olemas restorani ukse kõrval vastav geel. Polnud hullu, ma ka lugesin enne hirmu ja õudusjutte sel teema, oma kogemus oli teine.

Oleks huvitav teada, millist kindlustusfirmat kasutate tavaliste turismireisede korral, mitte tööle ja elama minekuks?