Bailake

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

9 meeldimist
2 postitust
16 kommentaari
Viimased kommentaarid

Jess, samas hotellis kaks nädalat al.6. jaanuar. Küll kopereerume:))

Reisikaaslase otsingud õnnelikult lõppenud:)

Istanbul peaks reisbüroo töötajana kõige paremini teadma, et mitte kõik reisjad ei elagi Tallinnas. Ups! Ja sellepärast meile, kes me elame kuskil hoomamatus kauguses Tallinna lennujaamast, meeldivad GoAdventure päevase väljumise ja saabumisega tšarterid nt. Egiptusesse väga. Parem kaotada üks öö hotellis või lisatunnike bassu ääres, kui olla üleval öö enne reisi, et jõuda varahommikuks lennujaama ja tagasi tulles teine öö, et sõita 300 km koju. Teema algataja ootas soovitust, kas valida reis praegu või oodata viimase hetke pakkumisi. Kogemus ütleb, et kui mingi sobiv pakkumine praegu silma jääb, siis pigem valida kohe. Viimased 2 aastat oleme ise nii teinud ja alati sobiva hotelli ja parima hinna saanud. Parimad hinnad olid muidugi augustis...aga see rong juba läinud:) Päikest!

:D pole paha mõte....aga kuidas se mõjutaks reisikaaslase leidmist...

Kaaslane ikka leidmata. Tore oleks juba minekuvõimalusi vaatama hakata...ise eelistaks pakettreisi.

Alates veebruarist väljub ka Nova lend Hurghadasse 10.00 ja 11.00. Seega ei ole olulist võitu, päike ammu loojas, kui kohale jõuad. Vali mis tahes firma, ikka on kaheksast päevast 2 reisipäevad, 7 ööd pidutsemiseks ja kuus päeva puhkamiseks. Eesti kaugematest piirkondadest reisile minnes on Go päevane väljalend vägagi tervitatud. Pole probleemi varahommikuks Tallinna jõudmisega ja saabudes hilisõhtuse kojusõiduga.

Aeg oleks juba trip.ee seltskonnal see teema pealkiri muuta...mitte "GoAdventure" vaid "Mida peaksid teadma enne reisile minekut"!

Enne reisi peaksid teadma, et hotellid võivad väga ootamatult muuta oma tasuta-tasuliste teenuste nimekirja...sinu tasuta pidulik söök võib muutuda üle öö tasuliseks! Ja oma kogemustele põhinedes ka mõne tunni jooksul:)) Enne kahvlite-nugade liigutamist pead SINA ise küsima, kuis asi toimib! Baarist drinki tellides oled sa ju usin pärima, on see tasuta või mitte:))) Miks siis mitte teha seda enne punu punni pugimist! Seda ei saa ja ei peagi tegema sinu eest igas hotellis kohalik reisiesindaja! Naudi asja ja tee see samm kasvõi oma keeleoskuse arendamiseks ise!

Hommiku- või õhtusööki, hotellist lahkudes, tripile minnes või sealt hilisema saabumise puhul tulles, tuleb sul endal igaks juhuks ISE tellida või vähemalr üle kontollida, kas see on tellitud! Kõikse kindlam tegevus soovitud pajuk kaasa saada! Seda räägib alati sulle ka reisiesindaja infotunnis! Osale ikka selles, eriti kui oled esmareisil!

Olgu see mistahes reisfirma, ise pead olema teadlik reisifirma tingimustest ja teadlilku reisijana puhkuse meeldivaks tegema! See mille järgi reisija meel ihkab...eemale argipäevast, saad sa igal juhul. Ja ei tasu argipeäva taaka endaga puhkusele kaasa vedada!

Muidugi on veel rodus pisiasju, millele pead tähelepamu pöörama ja millega pead arvestama ning mida sinu eest ei saa või ei luba reiskorraldaja/ nt. hotelli töökorraldus/ ära teha.

Usinatele..bronni ise reis ja naudid, mille eest oled maksnud!

Mina olen kasutanud Eesti reisikorraldajaid /ka neid, keda enam loendis ei ole/ oma viimase 9 aasta 21 reisi puhul ja ei ole mul mingeid jamasid ette tulnud. Teadlikkus, kogemus ja dolerantsus on head kaaslased igal reisil!

Päikest, tormi, tuult ja lund!

Eks see jaanuar-veebruar, nende talv, olegi nagu meie suvi. Üks paras loterii! Olen olnud jaanuaris ja väga soe, aga sõbrants veebruaris külmetas. Eelmine aasta oli küll jaanuari lõpp – veebruari algus Sharmis väga soe! Õhtud on olenemata päevast niipalju jahedad, et kerge jope peaks peal olema. Päev sõltub tuule suunast. Pruuniks saab, see on fakt ja merevesi kannatab ujuda igal juhul.

Nutikas sõber:) Mulle lihtsalt ei meeldi kui mingi seltskond võtab kätte ja kukub sarjama ühte reisifirmat, kellega minul olnud väga toredaid kogemusi.Ja ikka sama teema ja sama stoori! Raamatut ei ole vaja kirjutada, seletuskiri koleda juhtumi kohta piisavalt pikk ja segane. Aga kuhu ja millal reis oli, sellest ei kippu! Õnneks on Go-l sõpru palju ja ei hirmuta meid sinu äpardus küll mitte! Ikka lähme Go-ga! Päikest või hoopis tuult ja tuisku!

Kuidas sina, Lilian, juba enne reisi nii täpselt tead, et ees ootab ülebroneering ja täitmata lubadused? Närvide säästmiseks mõtle parem positiivselt! Negatiivsus genereerib jamade võimalikkust! Olen Go teenust kasutanud korduvalt, kahe nädala pärast jälle minek ja meel rõõmus reisiootusest!

Kes käinud, kuidas alumisel tekil kajutid? Kas on mootorimüra? Kas on õhurikas ja konditsioneerid ikka töötavad?

@tõehetk, mis tagatisraha saladusest juttu, Go kodulehel ju kõik vajalik info kirjas.

Enne reisi ostmist või mustama hakkamist oleks tore ikka tutvuda reisikorraldaja kodulehega. Ja põhjalikult. Goadventure kodukalt leiab nende 2010. aasta majandusaruande, lugemist partnerite kohta ja must-valgel salastamata info - sel aastal jõustus 750 000 eurone tagatisraha. Kas seda on hea reisi toimumise või hoopis reisi ärajäämise tabeks piisavalt, on juba reisilemineja enda otsustada.

@tõehetk...."klähviv valvepeni" sobiks nagu sinu postitustega päris hästi kokku. Ehk tasuks mõelda kasutajanime vahetamisele:))

Et teema kadus siis nagu aegade hämarusse, juba terve nädala pole keegi oma hämavate vihjetega ühte firmat siin nahutanud. Loodame , et sa ise saad ikka aru, millest ja milleks kirjutad. Ilmselt ikka konkurendile vee pealetõmbamise eesmärgil! Ei taha uskuda, et ühe pisut nurjaläinud reisiseltskonna, kes Goadventure teemat siin viimati erilise innuga on üleval hoidnud, viha ja pettumus nii kaua kesta võib. Aga mine tea, põhjamaine tõbi - ei saa vedama ja siis ei saa pidama:)

Just tuli Egiptimaalt tagasi Go-ga reisinud tuttavete seltkond...ja oh imet, suur hulk inimesi, lausa 8 inimest said oma puhkuse veeta ilma nurisemata firma teenuse üle ja lausa oma valitud neljatärni urkas:) Ja boonusena kadetakstegevalt pruunid! Päikest

@Big, mina sinu asemel nüüd küll ei muretseks, et said Go-lt pakkumise odavamalt, kui oleks sama hotelli pakkunud mõni teine reisikorraldaja. Nii see ongi, sama hotelli müüvad eri firmad ikka täitsa eri hindadega. Eks see olene kohalikust partnerist, läbirääkimistest ja allahh teab, millest veel. Ka meie ostsime sel aastal jälle Go reisi ja saime pea 400 odavamalt kui oli Novatoursi hind. Samas jälle mõni teine Goadventure hotell kallim kui konkurentidel. Eks see olegi konkurentsi ilu ja valu, mis paneb siin kirjutama segadust tekitavaid kommentaare. Ennekõike teeb see äraevaks need, kes esimest korda reisle asutavad ja seda kõike siin lugema juhtuvad. Meie lähme alles jaanuaris ja praegu on küll peamine mure olukord Egiptuses. Loodame, et kõik seal rahuneb ja ei teki sama seis kui selle aasta alguses, kus paljudel jäi ostetud reis nn. revolutsiooni pärast ära. Edu Goadventurele ja mõnusat reisiootust kõigile!

@msander, bailake ei rääkinud siin mingist nukra näoga kaastunde anumisest vaid sõbralikust naeratusest! Ja sellest sõbralikkusest ja sihtriigi eripära arvestamisest jääb meie reisjatel väga tihti vajaka.

Ja no zuzu peaks järgmise pulmareisi tarbeks valima kindlasti mõne teise sihtriigi. Ei usu, et nad seal Hurghadas niipea sõbralikumaks muutuvad. Ärevad ja ebakindlad ajad riigis teevad inimesed pahuraks.

@vanaema Miks peaks reisfirma igale kliendile üle rääkima kõike hotellide kodulehel kirjapandut?

Lause “Goadventure ei saa selle eest vastutada” on must-valgel hotelli kirjelduses olemas. Ehk tasuks pilk peale heita ja tähelepanuga lugeda. Teemaalgatajal ikka pool kodutööd tegemata.

Olime paar aastat tagasi samas Sunrise hotellis 2 nädalat ja ei mingeid seiklusi ega ebameeldivusi. Kui aus olla, siis ei olnud see sugugi meie reiside luksuslikum hotell. On tulnud ette ka paremaid valikuid. Aga meie jäime rahule ja puhkus sujus kui seebitatult. Igas maailma nurgas kehtib tõde - ebameeldivate olukordade lahendamisel aitab naeratus ja hea sõna tunduvalt enam kui korralik lament