rubla1978

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Nii, kes on nüüd esimene ja loob FB grupi, kuhu võiks koondada kõik kannatanud, kus siis saaks asjakohast infot jagada, aidata üksteist, ühendada jõud, et nendel petturitel siin Eestis enam võimalust tegutsemiseks ei oleks.

Tegemist on Cathay Pacificu liinilendudega, seega seal oli asi lihtne. Kui on makstud, siis peaks ka pilet olema. Olid broneeringud, mis lasti välja CheckMyTripist kuid reaalselt piletiks vormistus vaid 1 pilet 13-st...teised broneeringud nagu kadusid. Seega ju siis oli neil võimalus broneerida ja tasuda veidi hiljem, kuid kelle kaudu, seda tahakski teada kui kuskilt seda võimalik teada saada oleks.

Mul väideti, et ka Finnamatkadest ostetud ja broneeritud, kuid Finnmatkad väidavad (vähemalt telefoni teel), et nende kaudu selliseid pileteid osta ei saagi (Singapur ja Phuket ainult lennud). Kas on teada, mida ja keda nad veel kasutasid või kuidas saaks mingit infi, et kust tegelikult broneeriti?

Jah meil on 13 inimest teadmatuses ja ootamas, lubadused piletid saata ja väited et kõik on korras, on juba naeruväärsed. Kui keegi teab veel mingit nippi kuidas neid survestada saab, siis oleks tore kui avalikustate kuidas olukord lahenes.

Kas keegi teab kust neid kodanikke hetkel tabada õnnestuks, kuna telefonidele ega mailidele enam pikalt ei vasatata. Kõik siit läbikäinud numbrid on teada ja sadu kordi proovitud, seega kui kellelgi on uut infot, siis oleks teretulnud. Samuti ei teeks paha, et kuidagi kasvõi korra saaks näost näkku Hannokesega vestelda.

Otse Cebu Pacificu avalehel saad sisestada algus ja lõpp-punkti ning soovitud kuupäevad. Katsetasin uuesti järgi ja kõik toimis: http://www.cebupacificair.com/Pages/default.aspx.

Me ise lendame ka Hong Kongist otse Cebule, on küll öine lend, kuid see-eest terve päev on eest ootamas ning magada saab nii lennukis kui ka jägneval bussisõidul.

Hei, kui on huvi ja tahtmist, siis paneme just punti kokku lahedale reisile Slovakkiasse. Täpsem kirjeldus ja kontaktandmed siin: https://www.facebook.com/event.php?eid=179115822183162

Tervitades Martin