Evergirl

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tekkis küsimus neile, kes on EasyBus'iga Londonist Lutonisse sõitnud, et kuidas on lood kohvriga seal bussis? Lugesin neid tingimusi Easybusi lehel ja ei saanud täpselt aru, et kui kohver on pisike (50-35-20), kas siis tuleb ikka mingi iste kohvri jaoks ka broneerida või mitte? Kes on sõitnud, ehk oskate nõu anda?

Küsin veel, et kas praegu oleks mõtekas juba EasyBus'i pilet Londonist Lutoni lennujaama ära broneerida? Sest hetkel näitab http://bookings.easybus.co.uk/Booking/EBUSBook2.asp?Lang=GB&ReferURL=&SD=777286548720121026172432 et 11.dets õhtul liikuvate busside hinnad on 2 naela - kas hiljem broneerides võivad need piletid väga palju kallimaks muutuda?

Tere Asi siis selline, et 12.dets hommikul on Lutoni lennujaamast Eestisse minek ja mõtlesin, et kuna lend läheb hommikul 7.45, siis lähen lennujaama juba eelmisel õhtul, et ei peaks hakkama poole öö aeg mööda Londonit seiklema, et lennujaama saada. Siit ka küsimus, et kas Lutoni lennujaamas tohib ja saab ööd veete. Päris magada ma seal kindlasti ei julgeks, aga kas seal on mõni vaiksem nurgake, kus saaks rahulikult mingi 4-5 tundi istuda ja oma lendu oodata? Või pannakse lennujaam ööseks kinni? Ja veel teine asi, et kui EasyBus'iga tahan Londonist Lutonisse saada, kas siis peatus Victoria Buck. Palace Rd.'l on maapealne peatus, see tähendab on ta nagu tavaline bussipeatus või ei? Ja kuna hetkel vaatan EasyBus'i pileteid peatusest Victoria Buck. Palace Rd. To Luton Airport, siis tekkis ka küsimus, kui kaugel on see bussilt maha tulemise koht lennujaamast?

Ja praegu hakkasin mõtlema, et kas on veel ehk mõni Eestlane, kes 12.dets 7.45 Ryanairiga Lutoni lennujaamast Eestisse lendab? Sel juhul saaks lennujaamas öö koos veeta... Oleks ikka kindlam, kui üksi istuda...

Tänud kõigile, kes aidata oskavad.