ketukas1

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

3 meeldimist
2 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

To Flatu, minu meelest olid kõik Reisiks Oü omad, pean järgi vaatama.

Aga jah limiidi jutt ajas juba kergelt naerma. Huvitav kas nad suuremate seltskondade bronne maksavad ka edasi kümnete erinevate maksekorraldustega :)

Tegin broneeringu ja maksin selle eest 16.12 ning koheselt hakkasin kinnitusi nõudma. Kuna 18.12 saatis nn. Gerly mulle maksmata lennupileti (kuigi bronnitud oli reisipakett) kinnituse siis helistasin Finnmatkadesse ning nemad kinnitasid kahtlust, et pilet tasumata. Lennupileti hind meile 6le oli kallim kui paketireis hotelliga (tegu hotelliga, mille hinnad nende endi kodukal on hetkel alates 550 dollarit/öö. Seega oleksime me tõenäoliselt siin hotelli ilusti juurde maksma :)

Hakkasin kohe siis 18.12 raha (kirjutades, et kui 19.12 kell 09.00 raha minu kontol ei ole lähen politseisse/tarbijakaitsesse/meediasse jne) tagasi nõudma ning 19.12 kell 08.20 hakkasid tagasikanded laekuma (mitmes osas eri kontodelt, sest väidetavalt on neil makselimiidid.

Olen enam kui kindel, et sain oma raha tagasi just seetõttu, et nad ju tahtsid veel inimesi haneks tõmmata. Parim aeg ju reise müüa on dets, jaan ja veebruar.

Loodetavasti saavad ka teised oma rahad tagasi!

Meil Varssavis öeldi, et kui väljatrükki ei ole kaasas siis lennukisse ei saa. Minul endal veel kehtiv USA viisa, aga sõbranna tuhlas pikka aega kotis, et väljatrükk leida :)

Vabandan võimalike tähevigade pärast, telefonis tippida ei ole mugav :)

Meie saime õnneks oma raha tagasi, aga tõenäoliselt ka vaid seetõttu, et ähvardadin minna Tarbijakaitsesse, politseisse, meediasse jne. Kohe peale raha tagastust pistitasin erinevatesse foorumitesse, et soovitan antud firmaga mitte tegemist teha. Õnneks nt. FB kaudu ka mõni inimene kontakteerus ise ning vähemalt kaks viis inimest jätsid oma reisi tänu infole ostmata nende käest.

Meie lugu siis alljärgnev... Ostsime antud firmast paketi Mehhikosse ja hakkasin peale tasumist koheselt kinnitusi küsima (lubasin isegi Mehhikosse helistada ja hotellist toa kohta järele pärida). Siis saadeti mulle Finnmatkade kinnitus lennupiletitele (väideti, et piletid on tasutud). Minu puhul ei ole tegu esmareisijaga ning logisin kinnituse peal olevate tunnustega Finnmatkade kodukale ja ennäe piletid olid maksmata (helistasin ka Finnmatkadesse ja sain kinnitust, et tegu maksmata broneeringuga). Kusjuures hämmastama pani see, et meile oli broneeritud lennupiletid ning kallimalt kui meie poolt Reisiks Kaugele inimesele tasutud kogu pakett 5 tärni all in hotellis (mille grand opening oli alles nüüd detsembris). Kohe peale selle avastamist palusin endale edastada lennupiletite kinnitused või maksekorralduse tasutud arve eest ning hotelli bronni kinnituse või kanda koheselt raha tagasi. Ütlesin, et teavitan vastasel korral meediat, ametivõime jne. Tänu jumalale sain ma oma raha tagasi ja ostsin sama reisi otse Finnmatkadelt ja sain minuteid peale tasumist köik kinnitused. Fakt on see, et paketi asemel oli meile bronnitud vaid lennupiletid ja antud hotelli me kindlasti ei oleks saanud. Kusjuures väitis mulle ka, et tihti saabki piletid väljastada alles 5 päeva enne reisi. Küsisin seepeale, et kuidas saab reisija edastada oma passi andmed (Mehhikosse reisides tuleb nimelt VÄHEMALT 7 päeva enne edastada lennufirmale passi andmed ja piletit müünud Reisiks Kaugele neid küll minult ei küsinud). 100 eurose lennupiletiga ehk oleksin nõus riskima, et kas läheb hästi või mitte... 2ndl puhkusereisiga aga küll sellist riski võtta ei soovi ja ei soovita ka teistel. Olles hiljem kuulanud netist Riina Lepalaane intervjuud eelmise firma nimel võin 99.9%-se tõenäodusega väita, et suhtlesin Gerly nimelise variisiku näol just antud Riinaga. Nii kahju, et Eestis on selline inimeste petmine ja kelmus nii kergeks tehtud :(

Kõigile teistele siis ka teadmiseks, et võimalusel vältida nendega suhtlemist ja nendelt pileti ostmist.

Suure tõenäosusega reisile te ei lähe :(

Hotelliks Gran Ventana Beach Resort