reakas

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mina loen samuti siit välja, et rendifirma küsib sinult tagatist (broneeringuna) summas 850-1500 EUR. Kui palju täpselt, selle info leiad juba rendifirma enda kodulehelt vastavalt valitud autoklassile.

Seda kas sa oma vahendaja juures ostsid mingi lisakindlustuse juurde või ei, rendifirmat väga ei huvita. Rendifirmal on klient leti taga, kes neilt otse lisakindlustust ei osta, seetõttu nõuavad sinult ka vastavat tagatist. Vahendaja käest ostetud lisakindlustus tagabki sulle ainult selle, et vajaduse korral hüvitatakse sulle lisatagatise summa, mida rendifirma võib su kaardilt võtta pärast õnnetusjuhtumit.

Mina isiklikult olen tavaliselt võtnud autorendi läbi vahendaja, lisakindlustuse olen ostnud aga juurde otse rendifirma letist. See tagab mulle väikese või olematu omavastutuse ja lisaks ka valutu auto tagastamise - rendifirmal ei ole minult lisaraha võimalik saada, kuna lisakindlustusega on enamus riske tavaliselt kaetud.

Minul on samuti plaanis augusti alguses Euroopas üks rattamatk ette võtta, küll aga vist pisut teistmoodi kui teistel siin. :) Minu plaan näeb ette esmalt autosõitu Lõuna-Saksamaale (lennuk oli ka variandiks aga otsustasin sekord oma auto kasuks), seejärel sõidan (maastiku)rattaga üle Alpide ja hiljem jälle autoga koju tagasi. Inspiratsiooni sain siit: http://transalp.info/english/albrecht-route/index.php

Kui kellegil peaks olema huvi minuga ühineda, siis võib julgelt ühendust võtta. Samuti võin pakkuda transporti ühele-kahele inimesele (ratastega või ilma) Lõuna-Saksamaale ja tagasi.

Mulle tuli eile õhtul sarnane mail Riia-Rooma märtsi lõpu lendude kohta :(

Tore üllatus küll kui kõik plaanid olid juba ammu tehtud ja need tuli nüüd kiirelt ümber teha.

Gollingi kämpingus olen ühe öö u. 4 aastat tagasi olnud. Kämping ise ei ole midagi erilist, eeliseks oli kõrvalolev samasse kompleksi kuuluv hotell, kus oli all korralik restoran.

Mina soovitaksin Salzburgi lähedal Panorama kämpingut (http://www.panorama-camping.at/cms/), kus samuti ühe öö olime. See kämping asub otse Salzburgi külje all, asukoht on tal tunduvalt parem ja kämping ise oli palju hubasem.