karet

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tulime Sindbad Beach resortist.

Tahaks hoiatada sinna hotelli minejaid, et toas varastatkse, meil olid küll kohvrid lukus, kuid ühes toas jäi ühel hommikul käekott toas laua peale, kus sees oli ka rahakott ja sealt võeti 200 eurot + natuke kohalikku raha. Teisest toast varastati kingitus, mis oli ära peidetud mitme koti sisse ja selle koti peal olid veel teised asjad, seega, et see kingitus leida, tuli kõik asjad ikka läbi sorteerida korralikult.

Reception ei teinud juhtumi peale midagi, tegid küll omakorda läbivaatuse toas, kus iga väiksemgi asi otsiti läbi aga muud ei midagi. Lubati kutsuda politsei ja juhatajad ja koristaja järgmiseks hommikuks kohale aga järgmine päev ei olnud seal kedagi. Öeldi, et ilma reisiesindajata ei räägi nad enam meiega sõnagi. Reisiesindaja ka hiljem saabus, aga ega temagi midagi teha saanud. Hotell väitis, et oleks tulnud seifi kasutada ja nad ei saa kindlad olla, et koristaja oli, äkki oli hoopis mõni hotelli klient, kes varastas. Lisaks selgus, et kui on ka silt uksel do not disturb käivad nad ikka toas koristamas.

Muud muljed hotellist:

Söök - suhteliselt hea, igaüks leidis midagi, mida süüa. Käisime ka ühes a la carte restoranis pitsat söömas aga see polnud eriti hea. Veepark - läksime ühel päeval kella 2 aeg veeparki ja 3 liumäge oli kinni järsku pandud, samas tornis teised 2 liumäge töötasid, seega ei tundunud asi veeprobleemides olevat. Lainebasseinis oli vesi jääkülm. Vastuvõtt - reisiesindaja ütles meile ka, et selle hotelli vastuvõtt on kõige aeglasem üldse ja saime seda tunda juba saabudes, kui tubade kätte saamine võttis 1,5 tundi. Nimelt oli neil tekkinud ühe meie seltskonna toaga probleem, millest meid ei informeeritud, lihtsalt iga küsimise peale paluti minna ja maha istuda ning oodata. Järgmine päev kuulsime reisiesindajalt, et 4 inimest oli 2 toa asemel ühte tuppa pandud. Segadus broneerimisel ja selle ühe lisatoa organiseerimine võttis neil nii kaua aega.

Üldiselt oli hotell siiski hea, süüa sai korralikult, juua samuti, soojendusega bassein asub club aqua hotellis, seal on vesi kuskil 28 kraadi, beachis oli basseini vesi 23 aga see oli ka piisavalt soe ujumiseks. Rand oli samuti hea ja rannatoolide leidmisega polnud ka probleeme, neid oli piisavalt nii rannas kui basseini ääres. Ilm oli jõulude ajal soe ja iga päevaga aina soojemaks läks.