soolokas

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Aitäh vastajatele. Korra olen juba Rumeenias olnud, siis küll Transfaragasani tee pärast ja edasi läbi Bukaresti Bulgaariasse. Seekord tahaks natuke põhjalikumalt maad avastada. Jääb nagu selline mulje et mere ääres polegi mõtet aega kulutada,põnevam osa riigist jääb nagu vist mägedesse? Vama Veche oli ka eelmise reisi plaanis, kahjuks ei jõudnud sinna. Seekord siis äkki.Doonau suudme kohta uuriks ka veel- kaardil teid eriti pole, kuidas seal lood kämpade või metsiku telkimisega?

Aitäh ,see oli praegu täitsa abiks. Tekkis mõte üks öö Visby kesklinnas veeta, kolasin kõik öömajade kodukad läbi ja oh imet- kohti polegi. Siit ka küsimus- kas seal mingit kodumajutuse teemat ka leidub nagu Lõuna-Euroopas või tuleks ruttu kinni panna mõnes kämpas koht enne kui need ka silmini täis saavad?

Terv. Aeg varsti kotid pakkida ja minek. Kas viitsiks keegi jagada linke või infot headest ööbimiskohtadest? Plaanis mõned ööd kämpades ja ilmselt tuleb Visbys ka hotelli kasutada. Tänades

Margus

Nii kaugele jõudsin ise ka, praamide graafikust midagi tarka ei leidnud. Mõtlesin äkki Klaipedast,Ventspilsist või veel mingist Baltikumi sadamast läheb Visbysse või Nynashamni, isegi Karlshamn oleks Ok. Lihtsalt et tee oleks käimata ja uus minu jaoks, Stockis käidud juba küll. Mõtlesin ,et keegi on trehvanud kuskilt teistkaudu käima. Sõitma läheks muidugi suvel, lihtsalt praegu saaks Tallinki piletid soodsamalt kätte kui muid variante ei leia. Aitäh vastajatele!