pillapalla

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

1 meeldimist
2 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Enne reisi sai enda tarbeks soovituslikud kohad ühele kaardile kokku pandud. Meie saime reisil nii parema ülevaate kus midagi on. 

Sinisega vaatamisväärsused, kollasega rannad ja punasega vaatamisväärsustega söögikohad. Kindalsti on palju kohti puudu või mõni märgitud koht jama aga äkki on kellelegi abiks reisi planeerimisel: https://www.google.com/maps/d/edit?mid=1twOL39_QShZzLy7zMnSZ2xI9fjvqn5QA&ll=-8.466457344564946%2C115.02654391516728&z=10

Hei, külastame Bali aprillis koolivaheaja ajal (2 täiskasvanut ja laps), plaan on paar päeva põhjarannikul veeta, külastada mõnd juga ja snorgeldada. Nüüd olen kahevahel kas valida peatumiseks Lovina või Pemuteran ja miks?

Meie käisime juuli alguses ja tunnelite ja tasuliste teede arve saime oktoobri alguses. Lisaks tuli paar nädalat hiljem üks pea kahe eurine teemaksu arve mis olevat eelmisest arvest välja jäänud. Arveid olli mugav tasuda läbi nende webilehel epcplc.com andmed eeltäidetud ja kohe ka saabus kinnitus tasumise kohta.

Käisime matkal ära. Kuigi rada on ikka raske siis vedas poiss peaaegu välja (mõned siledamad rajaosad oli tagasi tulles seljas, sai tema puhata). Aega kulus kokku 12 tundi, tegime puhke ja söögipause. Infoks veel niipalju, et nn treppe (vana raudtee vms) enam ei ole. Selle asemel ehitatakse nüüd autosõidu teed. Meie kasutasime üles ja alla tulekuks seda. Kui meie kohale jõudsime oli ülemine parkla täis, õnneks saab 50 NOK/inimene buss/taksoga üles sõita. See 5 km on kindlasti seda väärt. Kes lastega lõuna pool seikleb siis kindlasti tasub külastada Preikestolen-i kivirahnu. Turnimist on aga vahepeal on mõnusad puhkekohad kus keha kosutada. Põhja suunal seiklejatele soovitan Loen Skylift https://www.loenskylift.com, köisraudteega saab üles ja üleval on suur vaateplatvorm, lisaks saab matkata vastavalt omale soovile (on lühemaid ja pikemaid radasid).