ojala2

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

1 meeldimist
4 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tänud, lihtsalt loed netist et autoga sõitmine on enesetapp :) igal pool hakkama saanud, sellest tekkiski küsimus et kui hull see siis olla saab. Kas keegi on kursis kuidas neid 123 milhas pileteid osta saab, nagu aru saan siis need ainult kohalikele ? mis saidilt parem osta, või on mõtekas üldse kohapealt ?

Tere rahvas, loen siit foorumitest et autoga reisimine on suht keeruline ? oskab keegi asjalik anda nõu kui hull see siis on, ise trippinud tsikli/autoga enamus aasia riikides ja aafrikas ka. Kas on siis asi hullem kui nt. vietnamis või zansibaril ? Linnades on taskuvargad jne. aga kui trippida mööda maapiirkondi, kuidas ohutusega lood on ?

Me naisega tripime 22.02 - 05.03 alustame rio karnevaliga ja edasi arvatavasti alla poole, andke märku kui keegi samal ajal tripib :)

B-lubadega saab sõita küll, kui küsib siis ütled et kategooriad on kuni B-ni :)

kaartide kopeerimine on ka üsna sage, tagasitulles terendas tühi pangaarve .... summa korralik ca 6000 eurot , aga õnneks maksis pank kõik korralikult tagasi, kuna raha väljavõtt toimus USA-s. kui oleks barcelonas olnud oleks keerulisem tõestada et ei viibinud samal ajal kohas kus raha välja võeti. Pangaautomaadist võttes alati jälgita et lisaseadet ei oleks ja pin-i vajutamisel käsi peal hoida- üldiselt on kaamerad üles kleebitud ja poodides/baarides mitte kunagi anda kaarti teenindajale vaid minna ise makseterminali juurde maksma.

ok, ise arvan ka et ei tohiks probleeme olla, äkki tais saab kiiremini kui 3 tööpäeva :) Luang Prabang - mõnus koht, endal ka on olnud juhus sealt läbi käia (Y)

ikka maad pidi, seega vaja viisa teha , siit soome kaudu on 80euri nägu, kohapeal on poole odavam.

üldiselt tundub et dollareid siis kasulikum kaasa võtta, kui saan 100 euro eest sama palju kohalikku kui 100 dollari. siin vahetan eurod dollariks saan 100eurst - 127 usd

http://www.norwegian.com/ pakub ka odavaid lende bankoki, oslosse viib nt. ryanair